ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Scandic Rosendahl

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het wordt steeds duidelijker dat verbeteringen dringend nodig zijn in dit etablissement. De zachte stoelen in de lounge en het eetgedeelte vertonen opvallende vlekken, bewijs van waarschijnlijke reiniging. Het bed produceerde luide krakende geluiden bij elke beweging, waardoor de vering hoorbaar was. Na melding bij de receptie kregen we twee gratis ontbijtbonnen als compensatie voor het ongemak.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel, gelegen in de buurt van het centrum maar toch rustig, biedt een unieke en rustgevende ervaring. Bij aankomst leek de lange gang naar onze kamer op een reis terug in de tijd, zoals op een oud schip. Helaas liet de tv in de kamer te wensen over met zijn beperkte kanalen en technische problemen. Gelukkig compenseerde het uitgebreide en diverse ontbijtbuffet dit gebrek, met aandacht voor speciale dieetwensen, al miste ik als coeliakiepatiënt wel verpakte margarine. Het hoogtepunt was zeker de heerlijke wortel- en duindoornshot tijdens het ontbijt, en het feit dat er verse kranten beschikbaar waren voor wie graag het nieuws las. Het jongere publiek vermaakte zich met de pooltafel in de benedenruimte. Daarnaast was de gratis parkeergelegenheid naast het hotel een groot voordeel en doorslaggevend in onze keuze voor deze accommodatie. Al met al heb ik genoten van mijn verblijf, met een goede nachtrust en een smakelijk ontbijt om de dag mee te beginnen. Het vriendelijke personeel zorgde voor een goede service en droeg bij aan een positieve ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van het hotel is prachtig, met schitterende natuur en buitenruimtes in de omgeving. Het hotel ligt direct aan het strand van Pyhäjärvi, wat een leuke toevoeging is aan de ervaring. Bij aankomst was er echter wat onduidelijkheid bij de receptie en het ontbijt liet te wensen over. Het voldeed niet aan de gebruikelijke standaard van Scandic, met het op een na slechtste hotelontbijt dat ik ooit heb gehad. Het warme eten was verbrand en het aanbod was beperkt, met bijvoorbeeld geen verse pap of chiapudding beschikbaar. De kamer zelf was aangenaam, vooral vanwege de sauna en het balkon, en was ruim opgezet. Een kleine opfrisbeurt zou echter geen kwaad kunnen. Gelukkig was er gratis ruime parkeergelegenheid in de buurt. Om deze redenen zou ik wellicht overwegen om hier in de toekomst nog eens te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik had specifiek gekozen voor dit hotel vanwege het luxueuze bad in de kamer, maar bij aankomst bleek deze niet beschikbaar te zijn en was mijn reservering geannuleerd. Hoewel ik begrijp dat onvoorziene omstandigheden kunnen gebeuren, vind ik dat wanneer een beloofde faciliteit niet kan worden geleverd, er de mogelijkheid moet zijn om de reservering te annuleren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is gesitueerd in een weelderige natuurlijke omgeving en is slechts op een korte wandelafstand van het bruisende stadscentrum te vinden. Bovendien liggen er enkele betoverende strandjes in de buurt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl