ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kdm

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor de allereerste keer heb ik zelf een hotel geboekt en de hogesnelheidstrein naar Taipei genomen, met subsidie vanuit school. Dit hotel overtrof al mijn verwachtingen. Wat me het meest is bijgebleven, is de ongekende vriendelijkheid van al het personeel. Het voelde als een warm welkom, vergelijkbaar met de sfeer in mijn geboorteplaats Kaohsiung. De kamer was onberispelijk schoon en de prijs meer dan redelijk. De omgeving was adembenemend mooi, en er was zelfs gratis douchegel en shampoo in de netjes onderhouden badkamer. Dit hotel bood de perfecte plek om tot rust te komen en te genieten. De gunstige ligging nabij de MRT, Beike en de beroemde Guanghua Shopping Mall maakte het een ideale uitvalsbasis om te verkennen. En dan het ontbijt, dat was werkelijk verrukkelijk. Elk gerecht was zeer uitgebreid en je kon zoveel eten als je wilde! Mijn oprechte dank gaat uit naar Kaitong Hotel voor het creëren van zulke onvergetelijke herinneringen. Bedankt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn verblijf in Taipei met mijn familie verbleven we voor het eerst in dit hotel. De locatie is echt zo handig als ze zeggen, je hoeft alleen maar rechtsaf te slaan bij uitgang 3 en je bent er al! We hadden dit keer kamers op de 12e verdieping voor 3 personen en 4 personen, wat best goed was. Het bed was lekker zacht maar de kussens waren een beetje te hard. De luchtkwaliteit was goed en er waren geen vreemde geuren. De badkamer had een aparte douche en bad, het bad was groot genoeg voor een volwassene van 170 cm om comfortabel in te zitten. Het enige onhandige was dat de wastafel buiten de badkamer was. Tot slot was de service van het personeel ook goed, ze konden alle problemen die we hadden oplossen en aan onze behoeften voldoen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn zoektocht naar nieuwe woonaccessoires verbleef ik herhaaldelijk in dit hotel. Het is de ideale uitvalsbasis voor het hele gezin, aangezien het gemakkelijk is om vanaf het Zhongxiao Xinsheng Station naar werk en school te reizen. Daarnaast biedt de omgeving voldoende mogelijkheden om te wandelen, te sporten en lekker te eten. Het hoogtepunt van mijn verblijf was het luxe ligbad met een overvloed aan warm water, waardoor ontspannen baden een waar genot was. Bovendien was het personeel buitengewoon vriendelijk en attent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ondanks dat het hotel al wat jaren op de teller heeft staan, ademt het interieur zeker geen ouderdom uit. Er is geen muffe geur te bekennen en de verlichting blijft 's nachts helder. Onze kamer op een hogere verdieping zorgde ervoor dat het aangrenzende gebouw niet hoger dan de 10e verdieping mocht zijn, waardoor we konden genieten van een panoramisch uitzicht vanuit de uitgestrekte ramen. Dankzij de externe ramen baden we 's ochtends in het zonlicht. Bovendien ligt het hotel pal naast het metrostation, wat de locatie werkelijk fantastisch maakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging is fantastisch! Pal naast station Zhongxiao Xinsheng meteen zichtbaar zodra je uit de lift stapt, slechts een minuutje lopen! We hebben hier twee nachten doorgebracht. Ondanks dat het een hotel in een klassieke stijl is, was de kamer brandschoon, voorzien van een ligbad en met een raampartij van vloer tot plafond, waardoor er veel zonlicht binnenkwam! De combinatie van deze locatie en accommodatie was echt top! Toen ik na het uitchecken mijn ketting was kwijtgeraakt, heb ik een bericht gestuurd via Agoda en het hotel reageerde snel om me te helpen deze terug te vinden. Ik kon op elk gewenst moment langskomen om hem op te halen ☺️☺️☺️



© 2007-2025 ReisChecker.nl