ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Golden Tulip Airport

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig hotel met een frisse uitstraling en gunstig gelegen nabij voorzieningen. Dit hotel verdient absoluut een aanbeveling.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

In 2009 verbleef ik in dit hotel vanwege een opdracht van mijn werkgever. De accommodatie heeft dringend behoefte aan renovatie. Ondanks mijn verzoek om een rookvrije kamer, hing er in de gangen een duidelijke rookgeur. Gelukkig maakte het vriendelijke en behulpzame personeel veel goed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer voelde aan als een sauna en het personeel weigerde om de airconditioning aan te zetten, met als excuus dat het 's nachts vanzelf afkoelt. Maar met temperaturen rond de 30 graden was dat geen troost! Bovendien is het hotel duidelijk toe aan een grondige renovatie, want het heeft een muffe geur en ziet er behoorlijk verouderd uit. Ik zou dit hotel niet aanraden, tenzij je echt geen andere keuze hebt - net zoals ik.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel laat te wensen over op het gebied van klantenservice en gastronomie. Het personeel lijkt je bijna te dwingen om in hun restaurant te eten, aangezien ze ontmoedigend reageren wanneer je ergens anders wilt bestellen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De klantenservice is uitstekend, de accommodatie is brandschoon en de locatie vlakbij de luchthaven is ideaal. Met de gratis shuttle service van en naar het vliegveld en het hotel, is dit echt een aanrader!



© 2007-2025 ReisChecker.nl