ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Pearl Residence

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf hier heb ik echt genoten van de fantastische ervaring die ik heb gehad. Kaushika en Ratan, samen met de andere medewerkers, waren ongelooflijk behulpzaam en meegaand. Ik kijk ernaar uit om hier in de toekomst nog vaak te verblijven! Ik wens het hele team alle goeds toe.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het was een teleurstellende ervaring om in dit appartement te verblijven. Zodra je de lift instapt, krijg je direct een idee van de algemene toestand van het hotel. De geur was onaangenaam en ik voelde me bijna misselijk in de lift. Bij binnenkomst in de kamer viel het me meteen op dat er geen zeep of shampoo was, wat acceptabel was. Echter, het kussen op het bed was vies en er zaten zelfs haren op. Ik betwijfel of ze het überhaupt vervangen hadden. Bovendien trof ik een kakkerlak aan in de woonkamer. De nare geur was door het hele hotel te ruiken. Hoewel het niet persoonlijk bedoeld is, schrijf ik altijd reviews om anderen te waarschuwen voor mijn ervaringen in hotels. Mijn suggestie zou zijn om eerst de kamer te inspecteren voordat je betaalt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Tijdens ons verblijf van een week in dit hotel waren we aanvankelijk onder de indruk van de betaalbare prijs en de kwaliteit van de hotelappartementen. Helaas hadden we een vervelende ervaring met een van de receptionisten, die ons slecht behandelde. Ondanks dat we al het verschuldigde bedrag hadden betaald, vergat ze ons bijgewerkt te maken, waardoor ons geboekte appartement op slot was toen we terugkwamen van buiten. Daarnaast liet de service ook te wensen over, aangezien ons gevraagde water pas na lang wachten werd gebracht. Deze tegenvallende ervaring was teleurstellend, maar gelukkig maakte de heer Narayan, een ander lid van het hotelpersoneel, veel goed door zijn hulpvaardigheid en vriendelijkheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hallo! Tijdens ons verblijf in Dubai voor een werkconferentie kozen we voor dit hotel. We hebben vijf dagen doorgebracht in deze accommodatie. De prijs was gunstig vanwege de ligging in een Indiase wijk, niet direct aan de kust. Tijdens ons verblijf was het Diwali-festival gaande, wat voor extra plezier zorgde



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn verblijf in het Wescott Pearl Hotel Apartment was helaas een teleurstellende ervaring. De receptioniste die tijdens de dagdienst werkte was buitengewoon onbeleefd en onprofessioneel. Het leek alsof zij gasten anders behandelde op basis van hun nationaliteit, wat absoluut niet acceptabel is. Tot overmaat van ramp vergat ze onze betaling te verwerken in het systeem. Hierdoor werd een andere medewerker later tegengehouden en moesten we opnieuw betalen, wat tot onnodige schaamte en ongemak leidde. Oorspronkelijk waren we van plan om de komende dagen op dezelfde plek te verblijven, maar het gedrag van de receptioniste heeft ons echt teleurgesteld. Vanwege zulk onprofessioneel gedrag en slechte service zullen we hier zeker niet terugkeren. Desondanks willen we de heer Narayan bedanken, die zeer behulpzaam en ondersteunend was tijdens ons verblijf. Zijn professionaliteit en hulpvaardigheid waren de enige positieve aspecten van onze ervaring. Helaas werd zijn inzet overschaduwd door het algehele slechte management. Ik raad deze plek niet aan aan iedereen die op zoek is naar een respectvol en probleemloos verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl