ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hilton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij het Hampton by Hilton in Dundee worden we altijd hartelijk ontvangen en voelen we ons direct welkom. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en Simon, de reserveringsmanager, verdient een speciale shout-out voor zijn behulpzaamheid bij het regelen van ons verblijf. De kamers zijn brandschoon en comfortabel, wat zorgt voor een goede nachtrust. Het ontbijt is een echte verwennerij met een fantastische selectie om de dag goed te beginnen. Of je nu voor zaken of plezier gaat, dit hotel stelt nooit teleur. Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer had een aangename uitstraling en was brandschoon. Hoewel het aanvankelijk wat fris aanvoelde, was de verwarming snel opgewarmd en zorgde voor aangename temperaturen. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam bij zowel het inchecken als uitchecken, wat het verblijf extra aangenaam maakte. Hoewel ik me aanvankelijk zorgen maakte over geluidsoverlast vanwege de nabijheid van wegen, bleek het verkeer nauwelijks hoorbaar te zijn vanuit de kamer, wat zorgde voor een rustige nachtrust. Het feit dat het ontbijt bij de prijs inbegrepen zat, was een leuke verrassing. Het ontbijt was eenvoudig van opzet, maar voldeed prima aan de verwachtingen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtige havenstad om te verkennen met een heerlijk verblijf in een bijzonder gastvrij hotel. Deze plek heeft ons echt verrast en we kijken al uit naar ons volgende bezoek!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is over het algemeen goed, maar de netheid van het ontbijtrestaurant laat soms te wensen over. De kopjes en borden waren niet altijd even schoon.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel is zeer gastvrij en de medewerkers zijn erg vriendelijk. Onze kamer was ruim en comfortabel, en het ontbijt was heerlijk. Het viel ons wel op dat we een kamer kregen met voorzieningen voor mensen met een beperking, wat het gebruik van de badkamer soms wat onhandig maakte.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl