ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Scarisbrick

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb hier overnacht en was aangenaam verrast door de prachtige kamer en badkamer. Het leek alsof alles net vernieuwd was. De locatie is perfect, dicht bij de winkels en het treinstation.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef hier van maandag tot donderdag en ik was onder de indruk van de vriendelijkheid en behulpzaamheid van het personeel. Het eten was voortreffelijk en er was zelfs een leuke avond met entertainment. Het enige minpuntje was dat ik wat problemen had met mijn buren (die er al lange tijd verbleven) gedurende twee nachten. Ondanks dat zou ik zeker terugkomen, omdat verder alles perfect was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het overtrof mijn verwachtingen: het ontbijt was heerlijk en onze kamer bevond zich aan de kant van de nachtclubs, waardoor we helaas niet veel geslapen hebben.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Hoewel de accommodatie recentelijk gerenoveerd is, zijn er nog steeds ruimte voor verbetering. De locatie is handig nabij winkels, maar ligt niet direct aan de kust. Tijdens ons verblijf ondervonden we enkele ongemakken, zoals het ontbreken van verwarming in de kamer van onze vriend gedurende de hele week, gevolgd door een gebrek aan warm water op de voorlaatste dag. Daarnaast werden we 's nachts geconfronteerd met geluidsoverlast van daklozen in aangrenzende kamers en vechtpartijen buiten ons raam. Het ongemak werd verergerd toen er een poging tot diefstal plaatsvond in onze kamer terwijl mijn vriend rustte, en later hoorden we dat andere gasten op onze tour ook bestolen waren. Uiteindelijk werden we verplaatst naar een suite vanwege de aanhoudende problemen, maar desondanks voelden we ons nog steeds onveilig. Hoewel begrip opgebracht kan worden voor daklozen die in hotels verblijven, zou het wenselijk zijn als zij in aparte vleugels zouden worden ondergebracht, weg van betalende gasten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof onze verwachtingen! De kamer was brandschoon en ruim, en de frisse geur was een welkome verrassing in vergelijking met andere verouderde hotels in de buurt. Gelukkig hadden we geen last van lawaai, ondanks de nabijgelegen livemuziek en nachtclub. Wel viel het ons op dat er veel honden in het hotel waren die soms vrij rondliepen, wat voor enige bezorgdheid zorgde, vooral omdat ze hun baasjes leken te volgen. Ondanks dat was ons verblijf hier zeer aangenaam en ook nog eens vriendelijker voor de portemonnee dan de concurrentie.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl