ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Renaissance Hollywood

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service7

Op slechts een steenworp afstand vind je een metrostation dat je naar Universal Studio's brengt voor slechts $1,50. Een handige tip die je niet zo snel zult horen, aangezien Universal Studio's zelf $10 vraagt voor parkeergelegenheid. De metro stopt aan de voet van de bergen bij het park, vanwaar je met een shuttlebus naar de ingang wordt gebracht. Parkeren doe je bij het hotel in de algemene parkeergarage van het naastgelegen winkelcentrum, inclusief het Kodak-theater. Haal een folder uit de lobby voor $16 korting op de entreeprijs van Universal Studio's. Bovendien liggen alle attracties van Hollywood op loopafstand van het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service6

Dit hotel is ideaal gelegen voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers. Het ligt op slechts 15 minuten met de metro van het stadscentrum en bevindt zich midden in Hollywood, vlakbij theaters en de beroemde Walk of Fame. De kamers zijn ruim en ingericht met moderne kunst, en bieden vaak uitzicht op theaters of zelfs op het iconische Hollywood-bord. Hoewel we geen oordeel kunnen geven over de restaurants, aangezien we tijdens ons verblijf voornamelijk op het congres hebben gegeten, waren ze wel ruim en uitnodigend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid5

Het Renaissance hotel straalt een zakelijke sfeer uit. De locatie is ideaal, gelegen aan Hollywood Boulevard en dichtbij vele winkels. Ondanks de hoge prijzen hebben we geen gebruik gemaakt van het restaurant of ontbijt: elke ochtend hebben we genoten van een vers broodje van Subway aan de overkant van het hotel! De kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien, zelfs een strijkijzer. Als tip: vraag om een kamer voor mindervaliden, deze zijn nog ruimer! De mogelijkheid om thee of koffie te zetten op de kamer vonden we erg handig en gastvrij. Er is weinig interactie met andere gasten en we hebben nauwelijks toeristen gezien, voornamelijk zakenmensen. De ramen kunnen niet open, maar dat is gebruikelijk voor hotels in Amerika met meerdere verdiepingen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service6

Dit moderne hotel bevindt zich in het hart van Hollywood, omringd door de levendigheid van de stad. Hoewel de buurt wat versleten oogt met aanwezigheid van zwervers, heeft dit geen invloed gehad op ons verblijf aangezien we voornamelijk onderweg waren. 's Avonds zou ik echter voorzichtig zijn met wandelen rondom het hotel. Gelukkig grenst er een trendy winkelcentrum aan, wat een mooie toevoeging is. Hollywood mag dan misschien niet meer dezelfde glamour hebben als vroeger, maar het heeft nog steeds zijn eigen unieke charme.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid8

Dit chique hotel heeft een toplocatie vlakbij de Walk of Fame en het Kodak Theater. De kamers zijn ruim, hoewel de inrichting misschien iets eigentijdser zou kunnen. Het ontbijtbuffet is absoluut een hoogtepunt en zeker de moeite waard.



© 2007-2025 ReisChecker.nl