ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel London Guards

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hoewel het verblijf aangenaam was, voelde dit hotel niet helemaal up-to-par voor de prijs die ervoor wordt gevraagd. Het spijt me, maar ik kan het gewoon niet helemaal 5 sterren geven. De kamers zijn wel prima en het personeel is vriendelijk, maar er zijn andere hotels waar ik waarschijnlijk eerder naar terug zou keren voor dezelfde prijs. Dit hotel verdient nog steeds een 4-sterrenbeoordeling; het is zeker niet slecht, maar er ontbreken gewoon enkele elementen die het echt uitzonderlijk zouden maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is prachtig en straalt luxe uit. De hygiëne is uitstekend en het personeel is zeer gastvrij. De locatie is ideaal, slechts een korte wandeling naar het dichtstbijzijnde metrostation. Mocht ik in de toekomst weer naar deze stad reizen, dan zou ik zeker overwegen hier opnieuw te verblijven. Toch zijn er enkele opvallende punten die genoemd moeten worden. Het is bijzonder dat het personeel de toegang tot en van het gebouw beheert, wat voor sommigen wat ongewoon kan zijn. De kamers zijn weliswaar mooi, maar vrij compact voor de prijs die je betaalt. Wat betreft de verlichting in de kamer, die bedien je niet met traditionele schakelaars, maar met ongebruikelijke en ietwat verwarrende toetsen op een keypad. Hetzelfde geldt voor het huishouden: je moet een knop op een keypad indrukken, en omdat alle knoppen er hetzelfde uitzien, is het soms onduidelijk of je wel of geen schoonmaakservice hebt aangevraagd. Deze punten zouden me echter niet weerhouden om hier opnieuw te verblijven, ze lijken eerder oplossingen voor problemen die niet echt bestaan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op zoek naar een onvergetelijke klantenservice? Zoek niet verder en reserveer een kamer in dit verblijf! Voor mijn verjaardag verbleef ik hier en het begon al goed met een attente e-mail van het personeel die mijn aankomst voorbereidde. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en konden we zelfs vroeg inchecken, terwijl we onze bagage veilig konden achterlaten om te gaan ontbijten. Ondanks dat de kamer aan de kleine kant was, was ik aangenaam verrast door de vloerverwarming in de badkamer. Het comfortabele bed en kussens zorgden ervoor dat ik heerlijk kon slapen. De locatie van het hotel nabij Victoria Station en op slechts 6 minuten van Buckingham Palace was echt ideaal. Het uitchecken verliep soepel en we konden zelfs nog enkele uren onze bagage achterlaten na het uitchecken. Zonder twijfel zal ik hier weer verblijven bij een volgend bezoek aan Londen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was niet alleen mooi ingericht, maar ook sprankelend. De locatie is top - dicht bij zowel metro- als busstations en veilig 's nachts. De service was over het algemeen geweldig, maar ik had het op prijs gesteld als ze me hadden geholpen met mijn zware bagage bij het vertrek naar Uber. Dit zou het verblijf perfect hebben gemaakt. Ondanks dat de kamer wat aan de kleine kant was, vond ik het gezien de huurprijs en locatie meer dan redelijk. Over het algemeen was het een zeer plezierige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf in Londen hebben we drie nachten doorgebracht in dit hotel en we zijn zo blij dat we dat hebben gedaan. Het is een absoluut schattig hotel met schone kamers en een heerlijke regendouche. Het personeel was ontzettend vriendelijk en ook een pluim voor het barpersoneel, zij waren allemaal even aardig. Het enige minpuntje is dat de kamers wat aan de kleine kant zijn. Als we langer dan drie nachten waren gebleven, zou het wat krap zijn geworden. Desondanks zouden we zeker terugkomen. De charme en de fantastische locatie van deze plek maken het echt een genot om te verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl