ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hilton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons gezin van vier genoot enorm van ons verblijf in dit hotel. De gezellige kamer bood voldoende ruimte voor ons allemaal. De kinderen vermaakten zich uitstekend en het ontbijtbuffet was verrukkelijk, steeds aangevuld met verse lekkernijen. Bovendien was het fijn dat het parkeren kosteloos was. Het enige minpuntje was het ontbreken van een bad in de badkamer, wat het ochtendritueel met de kinderen een tikkeltje lastiger maakte. Desondanks zouden we zeker terugkeren naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een recent kerstverblijf van drie nachten in dit zakelijke hotel liet zien dat de historie van het cricketveld en het nabijgelegen cruisehaven van Southampton tot uiting komt in de atmosfeer. Hoewel de kamers ruim zijn en het bed hemels lag, waren er duidelijke tekenen van gebruikssporen die wel wat aandacht verdienen. Het personeel zou zich meer kunnen inspannen om de gastvrijheid te verhogen tot het niveau dat je zou verwachten van een Hilton Hotel. Ondanks dit alles zou ik hier opnieuw verblijven vanwege de handige locatie en goede prijs, vooral omdat mijn familie in de buurt woont.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Wat een geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De dienstverlening is uitstekend, de kamers zijn ruim en luxueus. Het hotel is gevestigd in een unieke setting, namelijk een stadion waar je zelfs vanaf het balkon kan genieten. Het ontbijtbuffet is heerlijk, en er is ook een wellnessruimte en fitnessfaciliteiten aanwezig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl