ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Arden Guest House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Een recente ervaring. Bij aankomst was er niemand te zien tot bij het ontbijt. Het online boeken en inchecken verliep helaas niet vlekkeloos. De kamer en badkamer waren netjes, comfortabel en redelijk bevredigend. Echter, de kapotte jaloezieën lieten de straatlantaarn spotten op het bed, waardoor er weinig privacy was in een kamer aan de voorkant van het hotel, gelegen aan de drukke hoofdweg. Voor £ 159 was het eigenlijk maar net genoeg. We hadden deze locatie gekozen vanwege de nabijheid van het Edinburgh Royal Infirmary, maar zouden niet opnieuw hier verblijven. Om het samen te vatten: het voldeed aan de verwachtingen, maar we zijn gewoon bereid om meer te betalen voor een betere kwaliteit. Oftewel, prijzig in verhouding tot wat je ervoor krijgt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstelling! De foto's op boekingswebsites verbeelden absoluut niet de realiteit. Mijn eigen foto's laten precies zien wat je kunt verwachten. Het is moeilijk te geloven dat ze verwachten dat mensen onder deze omstandigheden verblijven. Onze kamer, nummer 3, was allesbehalve optimaal. Het interieur was verouderd, het behang was verkleurd en liet los, en er waren schimmelvlekken te vinden op de muren, het tapijt en het plafond. De staat van de douche was ronduit weerzinwekkend, met schimmel op het plafond en op de jaloezieën. De lakens waren vies en er zaten vuilvlekken op de muren die makkelijk schoongemaakt hadden kunnen worden. Het tapijt vertoonde een ijzeren brandplek en verschillende andere vlekken. We waren bereid om het geld te verspillen en meteen te vertrekken. Bij het betreden van de kamer waren we geschokt door de toestand ervan en hebben meteen gezocht naar een ander hotel. Binnen een half uur waren we weer weg. Voor wie waarde hecht aan gezondheid, is dit absoluut een plek om te vermijden. Tenzij je gewend bent aan een varkensstal, dan kom je hier niets tekort.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Helaas was de ervaring in dit pension vrij afstandelijk, aangezien er weinig persoonlijk contact mogelijk was. De gastvrijheid leek volledig afwezig en alles was geautomatiseerd, van opgenomen berichten tot e-mails en code-invoer. Het pand zelf was verouderd en kon wel wat renovatie gebruiken. Hoewel sommige gasten het misschien acceptabel vinden, hadden wij behoefte aan meer zekerheid en comfort. Een lichtpuntje was het attente Aziatische meisje tijdens het ontbijt, hoewel haar Engels niet perfect was, deed ze haar best om ons welkom te laten voelen. Desondanks zouden we persoonlijk dit OYO-pension niet opnieuw bezoeken als dit de gangbare standaard is. We zouden elk aspect van dit hotel niet aanraden en vinden het een teleurstellende keuze voor een verblijf in Edinburgh.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van deze accommodatie is ideaal, met de stad op een steenworp afstand en een verscheidenheid aan eetgelegenheden op loopafstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik zou dit niet aanbevelen. De verhouding tussen prijs en kwaliteit klopt niet helemaal. De badkamer is aan de kleine kant. Hoewel het personeel vriendelijk is, zal ik niet opnieuw voor deze plek kiezen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl