ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sudbury House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb ontzettend genoten van mijn verblijf in Sudbury House. Het ontvangstteam was ontzettend hartelijk en professioneel. Het eten was verrukkelijk en tot in de puntjes bereid. Onze kamer was knus en vredig, en voorzag in al onze behoeften.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze bruiloft vond kortgeleden plaats in het Sudbury House Hotel en ik kan niet genoeg benadrukken hoe fantastisch het was. Zoe, onze toegewijde bruiloftscoördinator, overtrof alle verwachtingen. Ze was constant attent en bereid om dat extra beetje moeite te doen om ons gelukkig te maken. Het personeel was ongelooflijk gastvrij en niets leek te veel moeite. Het diner was verrukkelijk en mijn gasten waren blij verrast dat ze zelfs een tweede portie konden krijgen! De locatie, zowel binnen als buiten, bood de perfecte setting voor prachtige foto's. Nogmaals dank aan Zoe en het team; jullie hebben onze trouwdag omgetoverd tot een waar sprookje. Het was werkelijk perfect :)

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging was fantastisch en het personeel was buitengewoon vriendelijk. De bar was echt top! De kamer was aantrekkelijk en groot, maar hier en daar gaf het wat slijtageplekken prijs (vlekken op de muur, versleten tapijt) en de douchekop had een te lage waterdruk. Al met al zou ik zeker terugkeren voor een volgend verblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf van 2 nachten in dit hotel was een waar genot. De ruime indeling en gezellige bar gaven ons meteen een warm welkom. Het attente en vriendelijke personeel liet ons echt thuis voelen. Onze kamer was niet alleen comfortabel, maar ook brandschoon en netjes. Op loopafstand van het hotel vonden we de charmante stad met zijn pittoreske hoofdstraat vol kleine winkels. Zelfs de lokale bevolking in de gezellige pub verwelkomde ons met open armen. De echte graadmeter voor een geslaagde vakantie is altijd of je er nog eens zou verblijven, en in dit geval luidt het antwoord absoluut ja.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De service in dit restaurant laat echt te wensen over, maar gelukkig valt het eten nog enigszins mee.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl