ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Brighton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn vierdaags verblijf heb ik voornamelijk genoten van het verzorgde ontbijt, met zowel heerlijk Japans als Westers eten. De Japanse gerechten lieten mij op mijn gemak genieten van elke hap, terwijl het uitgebreide buffet met Westerse opties mij ook plezier deed. Mijn superior tweepersoonskamer bood niet alleen een comfortabel bad, maar ook een gezellige leefruimte waar ik 's avonds kon ontspannen met een afhaaldrankje en wat lekkers op schone borden en glazen. Wakker worden met een kopje matcha op de kamer was een fijne start van de dag, en het attente personeel zorgde ervoor dat ik elke ochtend op tijd opstond. Toen ik de conciërge om advies vroeg over leuke plekken om te bezoeken, wees ze me op een van mijn favoriete tempels, wat mijn reis extra speciaal maakte. Het vriendelijke personeel bij de receptie, in het restaurant en van de kamerploeg droegen bij aan een prettige sfeer. Aangezien ik graag per fiets de omgeving verken, was het handig dat het hotel vooraf fietsverhuur regelde, waardoor ik zonder zorgen op pad kon. De centrale ligging van het hotel maakte het gemakkelijk om overal te komen, en de shuttlebus bleek ook een handige dienst tijdens mijn verblijf. Al met al was dit een hotel waar ik zeker nog eens naar terug zou keren, mede dankzij de goede service en aangename ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens de Gouden Week-vakantie besloot ik op het laatste moment om te gaan lunchen. Gelukkig kon ik nog een plekje bemachtigen dankzij een vrijgekomen reservering, dus dat voelde als een geluksmomentje. In de lobbylounge zag ik andere reizigers ontspannen met een kopje thee. Het weer was prachtig en het plafond was geopend, waardoor er een fijne sfeer hing. Ik kon rustig genieten van het heerlijke buffet en ik was vooral enthousiast over de malse rosbief, een favoriet voor het hele gezin. De wortelsoep als voorgerecht was verrukkelijk en de potage met sinaasappelolijfolie was fruitig en aromatisch. Het hoofdgerecht, zeebrasempoele met sinaasappelsaus, was knapperig van buiten en zacht van binnen, waardoor het perfect paste bij het vroege zomerse weer. De aardbei-mille-feuille als dessert was absoluut mijn favoriet en ik genoot er enorm van. Ik voelde me helemaal voldaan en verfrist na deze heerlijke maaltijd en ik kan niet wachten om nogmaals op bezoek te komen. Bedankt voor deze heerlijke ervaring tijdens mijn vakantie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van de accommodatie is wat afgelegen van het stadscentrum, wat zorgt voor een serene en relaxte sfeer. De kamer waar ik verbleef was ruim en luxueus, met een groot bad en een aparte wasruimte waar ik kon ontspannen na een dag vol activiteiten. Een leuk extraatje was het matcha theeservies dat in de kamer stond, waardoor ik zelf een heerlijk kopje thee kon zetten en hiervan kon genieten. Het ontbijt bestond uit een westers buffet met een beperkt assortiment, maar de gerechten waren toch smaakvol en voldoende. De ligging nabij het keizerlijk paleis biedt de mogelijkheid voor een rustige ochtendwandeling, wat een leuke toevoeging is aan het verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel! Alles was tot in de puntjes verzorgd, de kamers waren heerlijk en ga zo maar door.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel is prachtig en het personeel is erg vriendelijk, maar helaas was het erg gehorig. Hierdoor heb ik drie nachten slecht geslapen. Daarnaast vond ik het eten in het hotel aan de dure kant.



© 2007-2025 ReisChecker.nl