ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hedgefield House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring! Ik reserveerde dit hotel last minute als tussenstop tijdens mijn fietsavontuur langs de Hadrian's Wall. Aangekomen na een lange dag fietsen, realiseerde ik me dat ik per ongeluk had geboekt voor een datum in november. Ondanks de vergissing waren de medewerkers ontzettend behulpzaam en wisten ze ons toch een plekje voor de nacht te geven, omdat er gelukkig nog één kamer beschikbaar was. De kamer was prachtig en het gebouw en de omgeving waren adembenemend. We mochten zelfs onze fietsen veilig in de schuur stallen om ze tegen de regen te beschermen. Als ik ooit weer in de buurt ben, zou ik hier zonder twijfel opnieuw verblijven en ik raad anderen aan hetzelfde te doen, maar let wel op dat je de juiste datum boekt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wij hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons verblijf. Het huis was prachtig en de tuinen waren adembenemend met een grote verscheidenheid aan mooie planten. De kamer was mooi en brandschoon, met leuke decoratieve details door het hele huis. De locatie was schitterend en heerlijk rustig! Op slechts 5 minuten loopafstand van het huis bevindt zich het restaurant Michaelangelos, waar het eten voortreffelijk was, het personeel vriendelijk en de cocktails verrukkelijk! Een absolute aanrader voor een smakelijke ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring was ons verblijf in Hedgefield House voor één nacht! We werden ondergebracht in kamer 4, waar we konden genieten van een vredige omgeving met een prachtig uitzicht op de fraai onderhouden tuinen. De badkamer was van goede kwaliteit, het bed was comfortabel en de koffie- en theefaciliteiten waren uitstekend. De serene sfeer zorgde voor een heerlijke nachtrust en we waren zeer te spreken over de gastvrijheid en vriendelijkheid van David. Zonder twijfel zouden we graag terugkeren naar deze idyllische plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De eerste overnachting was heerlijk rustig en vredig. De locatie van de accommodatie is werkelijk schitterend en de kamers zijn lekker ruim. Een paar handige tips: de badkamer is gedeeld en het is een flinke wandeling van 20 minuten naar de dichtstbijzijnde winkels. Het is daarom slim om vervoer te regelen of om van tevoren wat boodschappen in te slaan! Ondanks af en toe een krakende gast (wat in elk hotel voorkomt), is het hier over het algemeen erg stil. Je kunt makkelijk in slaap vallen met het rustgevende geluid van de natuur, aangezien het gebouw een stukje van de weg af ligt. Ik zou zonder twijfel opnieuw verblijven vanwege de goede prijs-kwaliteitverhouding en de prachtige omgeving. Vriendelijke mensen en een schitterende locatie verdienen zeker 5 sterren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een aangename verrassing! De accommodatie overtrof mijn verwachtingen, vooral gezien de betaalbare prijs. Het personeel was buitengewoon gastvrij en behulpzaam. Bovendien is de busverbinding naar Newcastle handig en gemakkelijk te bereiken. Ik zou hier zeker opnieuw verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl