ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Normanton Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons recente uitje hebben mijn echtgenoot en ik enorm genoten. We hebben gesmuld van de heerlijke gerechten. Het personeel was bijzonder vriendelijk en bood uitmuntende service. Onze accommodatie was helemaal top, met een prachtig uitzicht over het meer. De jacuzzi en subtiele verwarmde toiletbril waren echte hoogtepunten voor ons.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische beleving In april 2025 heb ik mijn 'A Woman's World'-evenement georganiseerd in de prachtige feestzaal achter het hotel. Het verloop van het evenement heeft ons enorm blij gemaakt. Het personeel was zeer atttent en behulpzaam, en vooral opgewekt - een zeldzaamheid in de hotelsector! De kamer was perfect en de locatie, inclusief de mooie buitenruimte, viel bij iedereen in de smaak. De gasten voelden zich helemaal op hun gemak en genoten vooral van de heerlijke taarten en scones, die een echte traktatie waren. We zijn dankbaar voor het hele team, inclusief de chef-kok die we niet persoonlijk hebben kunnen bedanken. Volgend jaar zijn we zeker weer van de partij met ons Woman's World-evenement! Bedankt voor alles. Debbie Firmstone Queen Bee Marketing en evenementen

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Afgelopen vrijdag bezocht ik dit hotel voor een verjaardagsafternoon tea en het was echt fantastisch! De setting van het hotel is adembenemend en er was genoeg parkeerruimte beschikbaar. De afternoon tea was voortreffelijk met een smakelijke selectie aan lekkernijen. Ik kan het van harte aanbevelen. Het personeel was ontzettend vriendelijk en deskundig en zorgde ervoor dat we ons direct op ons gemak voelden. Ik kijk er absoluut naar uit om hier weer terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Middagthee We besloten om op een middag een high tea uit te proberen, gebruikmakend van een voucher die we hadden gekregen. De reservering verliep vlot via e-mail en er werd flexibel omgegaan met onze last-minute verandering van tijd. Bij aankomst parkeerden we de auto om eventuele boetes te voorkomen en namen een wandeling over het terrein. Het hotel is gelegen naast het prachtige Rutland Water. Binnen in het hotel leek het een beetje op een doolhof, maar we werden vriendelijk begeleid om verder te lopen en iemand te vinden die ons kon helpen met een tafel. We mochten zelf een tafel kiezen, maar moesten nadat we er een aan het raam hadden gekozen, naar een andere tafel verhuizen - dat was een beetje vreemd. De nieuwe tafel was maar half gedekt, miste bestek en servetten, en het servies was niet helemaal schoon of in goede staat (we kregen zelfs een gebarsten theekopje). De high tea zelf was redelijk, met de warme scones als hoogtepunt, vergezeld van royaal veel jam en clotted cream. Er was een variatie aan gebakjes, waarvan we moesten raden wat het precies was omdat er weinig uitleg bij was, en een paar droge sandwiches. De thee en koffie werden geserveerd zonder melk of lepeltjes, waardoor we als gasten een beetje ongemakkelijk aan tafel zaten. Het uitzicht vanuit de serre van het hotel was prachtig, maar helaas konden we er niet optimaal van genieten vanwege de tafelwissel. Er waren verschillende andere gasten die daar aanwezig waren, wat aantoonde dat de plek populair was, vooral voor een maandagmiddag. Al met al was het niet verschrikkelijk, maar de service liet zeker wat te wensen over!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gelegen te midden van een oase van rust, omgeven door prachtige natuur.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl