ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Ritz-carlton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid4

Met een groep van 4 volwassenen en 2 kinderen hadden we een weekverblijf in dit hotel gepland, maar helaas viel de service ontzettend tegen. De sfeer bij de receptie was allesbehalve vriendelijk, we moesten uren wachten voordat we uiteindelijk slechts één kamer kregen, en niet eens de kamer die we geboekt hadden. Toen we aangaven te vertrekken, nog diezelfde dag, deed het management geen enkele moeite om ons als gasten te behouden. Het was een teleurstellende ervaring en we zouden dit hotel zeker niet aanbevelen aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8

Dit ruime hotel straalt een gezellige sfeer uit, mede dankzij het uiterst vriendelijke personeel. Er zijn voldoende parkeermogelijkheden beschikbaar, waardoor valet-parking overbodig is. De locatie aan het water zorgt voor een unieke ervaring, vlakbij het stadscentrum met tal van eetgelegenheden op loopafstand (slechts 5 minuten). Bovendien is er een uurlijkse shuttlebusdienst naar de betoverende beachclub op Longboat Key, gelegen aan een prachtig strand. De service in de beachclub is uitstekend, waar je volledig in de watten wordt gelegd. Het is interessant om de regelmatige bruiloften op het strand bij te wonen, wat een authentiek Amerikaanse ervaring biedt. Door de boeking in Duitsland kregen we zelfs de vierde nacht gratis, wat het verblijf nog aantrekkelijker maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6

Prachtig hotel op slechts een korte wandeling van het bruisende stadscentrum, waar je kunt genieten van een heerlijk ontbijt in een ontspannen sfeer. De service is van topkwaliteit, met uiterst beleefd en vriendelijk personeel dat altijd voor je klaarstaat. De exclusieve members beachclub is een absoluut hoogtepunt, met de mogelijkheid om met het hotelbusje of je eigen auto te gaan en gebruik te maken van gratis valet parking. De kleedruimte is luxueus ingericht, inclusief handige lockers en goed uitgeruste badkamers, en er zijn altijd genoeg handdoeken beschikbaar. Je hoeft zelfs niet je handdoeken op de ligbedden te leggen, aangezien het attente personeel dat graag voor je doet. Verfrissende bekers ijswater worden regelmatig uitgedeeld, zonder extra kosten. Het eten in de beachclub is van uitstekende kwaliteit en redelijk geprijsd. De kamers zijn ook van hoge standaard, met dagelijkse schoonmaakservice – 's ochtends wordt de kamer schoongemaakt en 's avonds wordt het bed opgemaakt, de gordijnen gesloten en twee flesjes water worden op het nachtkastje geplaatst. Bovendien zijn er koffie- en theefaciliteiten op de kamer, zonder extra kosten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl