ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada Belfast

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een geweldige uitstraling met een trendy sfeer en een perfecte locatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een opvallende muur verdeelt de katholieke en protestantse wijken, versierd met prachtige muurschilderingen. Ook het indrukwekkende stadhuis en enkele andere schitterende gebouwen maken deze stad tot een lust voor het oog.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het avondeten liet te wensen over en de afvoer in de douche was verstopt, wat resulteerde in een overstroming.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij en de service was uitstekend! Het ontbijt was heerlijk en het feit dat je kon kiezen tussen roerei, een gebakken ei of een omelet was echt een leuke extra. Geweldig!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens onze rondreis door Ierland hebben we op verschillende plaatsen verbleven en allerlei soorten hotels ervaren. Het hotel bevindt zich op een gunstige locatie in Belfast, waar je voor maximaal 4 uur kunt parkeren voor het hotel. Helaas kregen wij een kamer voor mensen met een handicap, waar alles voor ons te laag was. De kamer was benauwd, en het was geen optie om het raam open te zetten. De hygiëne liet te wensen over, hoewel ik vond dat het eigenlijk te vies was, besloot ik het niet te melden vanwege ons korte verblijf. Het ontbijt was redelijk, maar ik zou het niet apart bijboeken. Gelukkig zat het al bij de prijs inbegrepen. Het hotel is acceptabel, het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt is oké, maar wat betreft de kamers is er ruimte voor verbetering.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl