ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Shangri-la

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Heerlijk genoten van de Japanse keuken, wel aan de prijzige kant! Bij het betreden van het hotel werden we begroet met strikte veiligheidsprotocollen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel is erg gastvrij en vriendelijk, en zorgt ervoor dat je je meteen welkom voelt. Het ontbijt is heerlijk en biedt een ruime keuze aan lekkernijen. Daarnaast is de beveiliging goed op orde en zijn de kamers stijlvol ingericht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een fantastische ervaring met een uitmuntende service als speerpunt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een luxueus hotel met prachtig en schoon interieur, hoewel de lobby een wat verouderde uitstraling heeft die al jaren onveranderd lijkt. Het dinerbuffet was absoluut fantastisch! Niet bepaald goedkoop, maar zeker betaalbaar in euro's. De sfeer was levendig en er waren veel gasten, hoewel het publiek niet erg chique was. Tijdens ons bezoek waren er veel Chinese toeristen die wat luidruchtig waren en soms voordrongen. Het buffet bood een enorme variëteit aan keukens, verse zeevruchten en heerlijke desserts. Helaas liet de gratis koffie te wensen over, maar gelukkig was er de mogelijkheid om tegen extra kosten betere koffie te bestellen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring in dit hotel! We verbleven in een ongelooflijke suite die echt indrukwekkend was. Ook het ontbijt was ongeëvenaard, met een geweldige variëteit aan verse opties. Dit hotel verdient zonder twijfel een hoge beoordeling!



© 2007-2025 ReisChecker.nl