ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel County By Thistle, Newcastle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn bezoek aan New Castle besloot ik spontaan een kijkje te nemen bij The County Hotel. De uitstraling van het hotel sprak me direct aan, dus ben ik naar binnen gegaan voor een drankje. Ik was aangenaam verrast door de gastvrijheid van het personeel en de prima service. De atmosfeer was buitengewoon gezellig en de verhouding tussen prijs en kwaliteit was zeer goed. Het feit dat ik mijn hond ook mee mocht nemen, maakte mijn bezoek extra speciaal. Bij mijn volgende bezoek aan New Castle zal ik zeker weer een tussenstop maken bij The County Hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie is fantastisch, maar het gebouw is behoorlijk oud, wat betekent dat geluiden goed doordringen. Het personeel is ontzettend vriendelijk. De inrichting is wat verouderd, maar heeft toch een chique uitstraling. Ik moet toegeven dat ik me een beetje ongemakkelijk voelde toen ik binnenkwam in mijn vieze fietskleding, gezien de elegantie van de plek. Er bleek een bruiloft aan de gang te zijn, maar daar hebben we gelukkig weinig van gemerkt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gewoonweg geweldig! De kamer was adembenemend en de ligging was perfect. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is top! Alles is keurig en spic en span. De kamers hebben zelfs een luxe bad. De hotelbar is gezellig en er is zelfs een lift aanwezig. Maar wat echt de kers op de taart is, is de locatie. Omringd door sfeervolle kroegen en middenin het bruisende stadscentrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is prachtig en zeer verzorgd, met een gastvrije sfeer. We zouden zeker overwegen om hier weer te verblijven. Het ontbijt was uitstekend. Een echte aanrader!



© 2007-2025 ReisChecker.nl