ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Atlas Medina & Spa

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

We verbleven 5 nachten in dit hotel en hebben er echt van genoten. Het is op loopafstand van de medina (één keer per dag). We maakten een mooie wandeling van ongeveer een half uur naar het Jaama el Fna-plein. Ook hebben we een Marokkaanse avond geboekt, wat een fantastische ervaring was. Kortom, we hebben geweldige dagen gehad in deze stad die je echt moet ervaren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid6

Hoewel het hotel 5 sterren heeft, lijkt het alsof de laatste twee sterren ergens onderweg zijn verdwenen. Frans lijkt de voertaal te zijn in dit hotel, met hier en daar een onhandig beetje Engels. Het menu is alleen in het Frans beschikbaar, dus elke avond wordt er moeizaam uitgelegd wat er op het menu staat. Het personeel oogt verveeld en lijkt onderling te kibbelen. Opvallend is dat sommige keukenmedewerkers 's ochtends al van het ontbijtbuffet eten voordat de gasten eraan kunnen beginnen. Gelukkig was het ontbijt wel lekker en zagen de kamers er goed uit, geschikt voor zakelijke reizigers. De locatie is ideaal, want voor een paar dirham zit je al in het centrum. Het nemen van de hop-on-hop-off bus is ook een aanrader, deze brengt je langs verschillende bezienswaardigheden en stopt vlak bij het hotel op de terugweg. Wij hebben hier twee dagen van genoten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service10

Net terug van een fantastische vakantie en oh wat hebben we genoten! Het hotel waar we verbleven was top, met uitstekende service en snelheid. Het eten was heerlijk, we gaven de voorkeur aan het à la carte menu boven het buffet, maar dat is natuurlijk persoonlijk. Elke dag iets nieuws, in 11 dagen geen herhaling gehad. Het hotel was prachtig en brandschoon. Het oude centrum was ongeveer 40 minuten lopen, wat voor ons geen probleem was. Als we geen zin hadden om te lopen, konden we een taxi of een paardenkoets nemen, maar dan wel stevig onderhandelen. Het enige minpuntje waren de excursies. We hadden om een Engelssprekende gids gevraagd, wat beloofd was, maar uiteindelijk kregen we een Franstalige gids, wat voor ons niet te volgen was. Ondanks dat zouden we zeker overwegen om nog eens terug te gaan, vooral vanwege het levendige plein in de medina. Kort samengevat: gewoon DOEN!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8

Ter ere van het gouden jubileum van onze onderneming hebben we van 30 oktober tot 1 november een verblijf van drie nachten gehad in dit prachtige hotel. De kamer was ruim en luxueus. Er was een korte stroomstoring in de ochtend waarbij het water ook uitviel, maar verder was ons verblijf perfect. Het ontbijtbuffet was populair, maar bood een ruime keuze aan lekkernijen. Het Atlas Hotel in Marrakesh is absoluut een aanrader voor een geweldige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging4
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid4

- Het water in het zwembad was te fris om een duik te nemen in het begin van oktober. - De buffetten boden weinig variatie en keuzemogelijkheden. - Tijdens het ontbijt heerste er een grote chaos, met constant tekorten aan glazen, borden en eten dat pas na herhaaldelijk vragen werd aangevuld. - Het duurde zeker 30 minuten voordat je je broodje geserveerd kreeg bij de terrasbar. - Gedurende 6 dagen bij het zwembad werd er op repeat naar het muziekrepertoire van Celine Dion en Kenny Rogers geluisterd.





© 2007-2025 ReisChecker.nl