ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Volubilis

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel kan echt beter. De geur van het beddengoed is erg onaangenaam en het toilet ziet er verouderd uit. Het constante lawaai van de bar beneden maakt het bijna onmogelijk om te slapen, met alle ruzies en harde geluiden. Geen aanrader voor een goede nachtrust!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit was zonder twijfel de meest verschrikkelijke hotelervaring ooit. Niemand van het personeel sprak Engels en overal hing een doordringende geur van sigarettenrook. Zowel de airconditioning als de televisie werkten niet. De bedden waren vies en roken muf, met haren van iemand anders er nog op. En alsof dat nog niet genoeg was, bevond het hotel zich vlakbij twee nachtclubs die pas rond 2 uur 's nachts hun muziek stopten. Op dat moment begonnen mensen te ruziën en dit geluid was vanuit het hotel te horen. De ervaring was zo slecht dat ik voortijdig vertrok voordat mijn reservering was afgelopen. Ik zou dit hotel absoluut niet aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is misschien betaalbaar, maar de kwaliteit van de service laat te wensen over. De hygiëne laat te wensen over, de wifi werkt alleen op de begane grond en er zijn luide uitgaansgelegenheden onder het gebouw die de nachtrust verstoren. Het meest teleurstellend was de behandeling van het personeel, vooral die ene werknemer met oogproblemen. Zijn respectloze houding en luide stem maakten het verblijf onaangenaam. Ondanks de gunstige locatie, was dit een negatieve ervaring die moeilijk te vergeten is. Het gebrek aan gastvrijheid maakt dit hotel niet aan te raden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef er voor slechts één nacht en ik was aangenaam verrast door mijn ervaring. Het gebouw, zowel van binnen als van buiten, maakte een verbluffende indruk op me. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en regelde zelfs een kamerwissel voor mij. Ja, er waren enkele kleine tekortkomingen, maar laten we eerlijk zijn, dit is waarschijnlijk de meest betaalbare keuze die je in Casablanca zult vinden. Personen die klagen over het trage wifi-signaal of de verouderde lift missen duidelijk het grotere plaatje.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

In dit hotel bevindt zich een nachtclub met de naam "Oceanic Nights". Het is een onveilige locatie waar ik sterk adviseer om niet naartoe te gaan. Ik heb persoonlijk gezien hoe een bezoeker werd bestolen door de eigenaren van de club, die de persoon aanvielen en hun geld afnamen. Deze plek brengt duidelijk risico's met zich mee en dient vermeden te worden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl