ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Westin

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn recente zakenreis naar Osaka verbleef ik vijf jaar geleden voor het eerst in dit hotel. In vergelijking met andere hotels waar ik verbleef, was de kamer hier ruim, brandschoon en prachtig ingericht. Helaas kwam ik laat in de avond terug naar mijn kamer, waardoor ik wenste dat ik meer tijd had om er te genieten. Het ontbijtbuffet verraste me met een uitgebreide selectie aan gerechten. Vooral de rijst gekookt in de pot was verrukkelijk. Ik kijk ernaar uit om hier in de toekomst weer te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel maakte echt indruk op me! De medewerkers waren zo attent en vriendelijk. De ligging vlakbij Umeda Sky Building is perfect voor een snelle hap. Weliswaar een stukje lopen van het station van Osaka, maar gelukkig zijn er elk uur twee gratis pendelbussen beschikbaar. Het uitzicht vanuit de kamer was echt adembenemend. Ik ga zeker terug naar dit hotel; bedankt voor de geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als trouwe Platinum-leden werden we beloond met een kamer op een hogere verdieping, wat resulteerde in een adembenemend uitzicht over de Yodo-rivier, de levendige stad Osaka en de majestueuze berg Rokko. De kamer bood voldoende ruimte voor ons drietjes, en het verraste ons met een eettafel die groter was dan die we thuis gewend zijn. De lounge was een oase van comfort, met attente service en heerlijk eten. Het enige minpuntje was het nemen van de shuttlebus vanaf het station, waarvan de reis wat langer duurde door de drukte op de weg. Gelukkig is lopen een snellere optie als je goed ter been bent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het Westin Osaka overtrof al mijn verwachtingen door de gastvrijheid en aandacht van het personeel vanaf het moment van aankomst. De kamers zijn ruim, goed onderhouden en bieden een prachtig uitzicht over de stad. De locatie is ideaal: rustig en groen, maar met gemakkelijke toegang tot winkels, restaurants en vervoer in Umeda. Het hoogtepunt was de rustgevende tuin bij het hotel, een zeldzame vondst midden in de stad. Het ontbijtbuffet met een mix van Japanse en westerse gerechten was uitstekend. Ik zou zonder twijfel hier weer willen verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Hoewel de voorzieningen wat gedateerd zijn, blijven ze functioneel. De ligging van de accommodatie kan wat lastig zijn, tenzij je een taxi neemt, maar het is een vredige en aangename omgeving. Helaas lieten de jonge vrouwelijke medewerkers in het restaurant "Amadeus" een negatieve indruk achter tijdens mijn vorige verblijf. Hun onprofessionele en ongastvrije gedrag en gebrek aan hygiëne waren teleurstellend. Een incident met vermengde dressings veroorzaakte ongemak, maar het negeren van onze tafel bij het plaatsen van de laatste bestelling was ronduit frustrerend. Gelukkig waren de oudere mannelijke medewerkers erg vriendelijk en behulpzaam. Het voelde aan alsof ik mijn geld verspilde aan het verblijf in een onaangenaam en vies gebouw vanwege de houding van sommige jonge vrouwelijke medewerkers die enkel voor de schijn lijken te kleden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl