ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Arabelle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het Arabelle hotel wordt beschreven als een aantrekkelijke accommodatie met een uitstekende locatie, goed ontbijt en slim ingerichte kamers, maar er is één groot probleem: het management is compleet geobsedeerd door digitalisering. Het boekingsproces lijkt een ware doolhof van verschillende nummers en codes, allemaal bedoeld om een top service te bieden aan de gasten (althans volgens het management). Bovendien is de receptie 's middags gesloten, waardoor gasten zelf moeten worstelen met een computer om de deurkaart te activeren terwijl er een ongeduldige rij wachtenden ontstaat. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt er ook nog eens te pas en te onpas geprezen over de duurzaamheid van het hotel, wat voor sommige gasten ook als storend kan worden ervaren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldige tijd gehad! De kamers waren brandschoon en lekker ruim, en het ontbijt was echt top. De ligging was ook ideaal, niet ver van het centrum - je kon er makkelijk komen met de bus of in een korte wandeling van 15 minuten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Absoluut fantastisch! Een paar kleine minpuntjes zijn er wel, zoals het ontbreken van een koelkast en de niet al te effectieve airconditioning in de kamer. Daarnaast kan het uitzicht op de drukke straat in de ochtend nogal lawaaierig zijn. Desondanks wil ik graag mijn waardering uitspreken voor de betaalbare driepersoonskamer die we hebben gekregen. Bedankt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Sorell Hotel Arabelle bevindt zich op een geweldige locatie en biedt schone kamers. Het derde bed is echter niet erg comfortabel vanwege de dunne matras die rugklachten kan veroorzaken. Het ontbijt is heerlijk en royaal, je zult niet tekort komen. Het personeel is vriendelijk en hulpvaardig, hoewel het wel opmerkelijk is dat na vier uur 's middags er geen personeel meer aanwezig is. Mogelijk zijn dit de regels van het hotel, dus het is verstandig om bij het inchecken alle benodigde informatie te vragen om verrassingen te voorkomen. Bern is een prachtige stad waar je kunt genieten van zwemmen in de Aare en de gastvrijheid van de vriendelijke lokale bevolking. Mijn verblijf in Bern was aangenaam en ik kijk ernaar uit om volgend jaar weer terug te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een aangenaam verblijf gehad in dit hotel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl