ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Scandic Infra City

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Verschrikkelijke ervaring gehad hier! De afstandsbediening werkte niet, waardoor we genoodzaakt waren om op te staan en de tv handmatig uit te zetten. Het personeel was onvriendelijk en het eten was niet bepaald indrukwekkend - saai en smakeloos. Kortom, dit hotel is zeker geen aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ruime kamers van ongeveer 30 vierkante meter zijn voorzien van comfortabele bedden en worden gekenmerkt door uitstekende culinaire ervaringen. Het vriendelijke personeel draagt bij aan de gastvrije sfeer. De lobby en de omgeving met prachtige vijvers vol kleurrijke koikarpers creëren een unieke ambiance die het verblijf extra bijzonder maakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel bevindt zich enigszins afgelegen, maar in de directe omgeving zijn er tal van winkelmogelijkheden beschikbaar. Het ontbijt is heerlijk, hoewel de keuze voor gluten- en veganistische opties wat beperkt is. Tijdens mijn laatste bezoek was het behoorlijk druk, waardoor er een wachttijd was om een tafel te bemachtigen voor het diner. De speelkamer was echter wat aan de kleine kant in vergelijking met de grootte van het hotel, waardoor het nogal druk en chaotisch was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een fijn hotel voor een weekendje weg. De kamers ogen hedendaags en brandschoon. De entree is werkelijk schitterend. Het ontbijt is eenvoudig, maar wel van hoogwaardige kwaliteit. De medewerkers zijn efficiënt en hartelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn trip naar Stockholm verbleef ik hier enkele nachten. De kamers waren keurig, maar het restaurant was aan de prijzige kant en bood weinig opmerkelijke gerechten. Het zwembad was echter een leuke toevoeging!



© 2007-2025 ReisChecker.nl