ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grange White Hall

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Wat een prachtige locatie met een uitzonderlijk gastvrij personeel! Helaas vallen de kamers een beetje tegen, ze kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. De ramen hebben wat aandacht nodig en hier en daar zijn er gebarsten tegels in de badkamers te vinden. Het was ook een uitdaging om goed te slapen in een tweepersoonsbed, vooral voor iemand die gewend is aan een super kingsize bed. Zou ik terugkomen? Misschien wel, maar dan wel als de prijs iets vriendelijker is, £100 voelt meer passend dan £180.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig hotel op een steenworp afstand van het British Museum, met een lift die je naar alle verdiepingen brengt. Onze kamer was een superior variant met handige kasten en een charmante badkamer met een heerlijk ruime douche. Het was fijn wakker worden met een continentaal ontbijt inbegrepen bij de kamerprijs. Het feit dat er een minibar was waar we drankjes konden bestellen en zelfs gratis chips kregen, was een leuke verrassing. Hoewel het interieur een beetje gedateerd was, vonden wij de ervaring absoluut de moeite waard en zouden we zeker nog eens terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Een uitstekende accommodatie op een steenworp afstand van het British Museum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een klassieke uitstraling die je niet overal meer tegenkomt. Het ontbijt is redelijk, maar niet bijzonder. Bij de receptie werden we in eerste instantie niet heel hartelijk ontvangen toen bleek dat er een probleem was met onze boeking. De kamers hebben de neiging om wat aan de warme kant te zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel biedt een vredige sfeer in een historische buurt vlak bij het British Museum, en op slechts een steenworp afstand van het treinstation en theaters. Hoewel de viersterrenstatus wat afgeleefd oogt vanwege de verouderde kamers, worden ze wel keurig schoongehouden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl