ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Freys

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service7

We hadden een gecombineerde kamer, die weliswaar klein was, maar erg gezellig en comfortabel met een slimme indeling van de ruimte. Het hotel bevindt zich in een zijstraat van de drukke winkelstraat en op ongeveer 10 minuten van Stureplan, waar veel uitgaansgelegenheden te vinden zijn. De locatie is perfect, ook omdat het dichtbij de Cityterminal en het treinstation ligt, en tegenover de Icebar. Het personeel was zeer behulpzaam. Zeker een aanrader! We hebben geboekt via booking.com en dat was voordeliger. Ik zou zeker nog eens teruggaan naar Stockholm en weer in dit hotel verblijven. Het hotel heeft ook een sauna en solarium, maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid10

Freys hotel is absoluut een topper! De ligging is fantastisch, pal tegenover het station. Reis je met het vliegtuig naar Stockholm, dan is de Arlanda Express een handige optie. Binnen 20 minuten sta je al in het centrum. Slechts een korte oversteek en je bent bij Freys hotel. De kamers zijn tip-top in orde, van alle gemakken voorzien. Het ontbijt is een waar feestje, met een uitgebreide selectie aan lekkernijen. Kortom, een hotel dat zich moeiteloos onderscheidt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid10

De locatie van het hotel is ideaal, dichtbij zowel het centraal station als de stadsterminal voor bussen. Ook op loopafstand van de historische wijk Gamla Stan. We verbleven in een superior kamer die ruim en uitgerust was met alle comfort. De kinderen hadden hun eigen knusse kamer aan de overkant van de gang. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijtbuffet was uitgebreid en lekker. Al met al een perfect verblijf, echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service7

De kamers en badkamers zijn wat aan de krappe kant en kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. Ik vond de kamer niet heel erg schoon. Gelukkig was het personeel wel vriendelijk en behulpzaam, dat maakte veel goed. Het ontbijt was wel lekker met genoeg keuzemogelijkheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service6

Met een groep van 12 personen verbleven we in dit hotel en kozen voor de medium kamers. Deze kamers waren ruim, modern en zeer schoon. Als ik in de toekomst weer naar Stockholm reis, zou ik zeker opnieuw voor dit hotel kiezen vanwege de ideale ligging. Je hoeft slechts 150 meter te lopen vanaf de trein die je vanaf het vliegveld brengt. Daarnaast bevindt de metro zich om de hoek en stopt de bus voor de deur. Het centrum is op slechts 5 minuten loopafstand. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.





© 2007-2025 ReisChecker.nl