ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cactus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging3
  • Service1

Een pijnlijke ervaring; bij aankomst werden we begroet door onvriendelijke figuren die eruitzagen als maffiosi en zich gedroegen als horken. Onze paspoorten werden met tegenzin teruggegeven, met een uur vertraging. We hadden een arrangement geboekt inclusief halfpension, in de hoop op keuzemogelijkheden zoals beloofd in de reclame. Helaas was het buffet verre van wat we hadden verwacht: simpele gerechten geserveerd in stalen bakken waar we zelf uit moesten opscheppen, om het chagrijnige personeel te ontlopen. De maaltijden waren beperkt tot een standaard aanbod van vlees, aardappelen, rijst, minimale groente en sla, waardoor de culinaire beleving te wensen overliet. De gastvrijheid van het personeel liet sterk te wensen over en herbergde weinig vriendelijkheid. Als iemand met ervaring in de horeca was dit voor mij een ongezien gebrek aan gastvrijheid. De kamers waren ook ondermaats, volgens eerdere recensies inclusief foto's die we konden bekijken, met vlekken en andere onaangename verrassingen. Kortom, het eiland en het weer waren prachtig, maar het hotel was een regelrechte ramp. Mijn advies: vermijd deze plek ten alle tijden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging4
  • Service9

Onlangs zijn we teruggekomen van een geweldige reis. Hoewel het eten niet van topkwaliteit was, kunnen we niet klagen gezien de betaalbare prijs van het hotel. Kortom, een eenvoudige accommodatie met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding bij de Vakantie Discounter. Groetjes, Jeroen en Maartje.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service5

Nou ja, het is niet echt een verrassing. Cactus en Largo hebben dezelfde eigenaar en laten beide nogal te wensen over qua service, zeker naar Nederlandse maatstaven. Als je op zoek bent naar een hotel met goede service, kun je beter ergens anders kijken. Verder is het prima. Voor een lekkere maaltijd kun je beter buiten de deur kijken, dan heb je meer keuze. Ik ben inmiddels verhuisd naar Cyprus en voor wie geïnteresseerd is kan ik advies geven over waar je beter wel kunt verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging6
  • Service2

Ik zou dit hotel zeker niet aanbevelen. Het eten, of je nu half- of volpension hebt geboekt, is echt van ondermaatse kwaliteit. De kamers zijn vies en slecht onderhouden. Bovendien ligt het hotel ver van het bruisende Larnaca. Het enige positieve aan de hele vakantie was het weer. Maar een terugkeer naar hotel Cactus zit er voor ons niet in!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service5

We hadden ons zo verheugd op een uitje naar het buitenland. Toen we aankwamen was het al avond. Gelukkig werden we vriendelijk ontvangen en geholpen. De volgende ochtend konden we pas echt goed zien hoe het hotel eruitzag. Overal leken er wel wat gebreken te zijn, zowel binnen als buiten de kamer. In de badkamer waren zelfs kleine dode kakkerlakken te zien, en er kwamen ook levende kakkerlakken onder het bed vandaan waar we hadden geslapen. De aanblik van dat vieze donkerrode tapijt droeg ook niet bij aan onze ervaring. Ik hoop dat de situatie in het hotel inmiddels verbeterd is, dus wees gewaarschuwd. Gelukkig was de locatie van het hotel wel gunstig, dichtbij het strand en de stad.





© 2007-2025 ReisChecker.nl