ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alexander The Great

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9

Dit hotel biedt een unieke kijk op het fenomeen 'Britse saucijs' op veldbedden, maar dan niet op een positieve manier. De privacy is ver te zoeken en het verblijf laat ook nog veel te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

Na een grondige make-over straalt dit hotel nu een moderne sfeer uit, maar de traditionele Engelse gastvrijheid blijft onveranderd. Een plek waar je je meteen op je gemak voelt, alsof je thuis bent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service6

Dit hotel is top! Er zijn genoeg ligstoelen beschikbaar en elke dag heb je gegarandeerd je vertrouwde plekje, dat aan je kamer toegewezen is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service9

Dit hotel bevindt zich pal aan de kust en op slechts een korte wandeling (5-10 minuten) van de levendige haven en boulevard van Paphos. Hoewel het niet in het historische centrum ligt, is er genoeg bedrijvigheid met diverse eetgelegenheden en terrasjes. De medewerkers van het hotel zijn uiterst attent en vriendelijk. Hoewel de meerderheid van de gasten uit Engeland komt, kom je ook Nederlandse vakantiegangers tegen. Het hotel heeft onlangs een renovatie ondergaan en dit is zeer geslaagd. De kamers zijn modern en ruim van opzet. Het systeem om te voorkomen dat gasten hun handdoeken vroeg op bedjes neerleggen bij het zwembad werkt redelijk goed. Je kiest bij aankomst je plek en deze blijft gedurende je verblijf van jou. Het personeel bij de zwembadbar werkt hard en serveert heerlijke drankjes en gerechten. Ze verdienen zeker een compliment! Enkele minpuntjes zijn het nogal warme zwembadwater en het overmatig frequente bezoek van de schoonmakers aan je kamer (denk aan zwembadhanddoeken, schoonmaak en het neerleggen van chocolaatjes voor het slapengaan). Verder hebben ze liever niet dat je je eigen drankjes in de minibar bewaart, maar hier is een creatieve oplossing voor te bedenken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel is echt top! De keuken is fantastisch en de service is super vriendelijk. Kortom, een echte aanrader. Wel viel het op dat er veel Engelse gasten waren, maar de prijs-kwaliteitverhouding is echt top.





© 2007-2025 ReisChecker.nl