ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa K

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik werd hartelijk ontvangen en de service was van topkwaliteit. De kamers zijn onlangs gerenoveerd en zien er prachtig en comfortabel uit. Het beddengoed was uitstekend. De spa is voorzien van alle faciliteiten, zoals een hamam, sauna, douche en een jacuzzi voor privégebruik. Het restaurant serveert originele en verfijnde gerechten. Mijn verblijf was fantastisch en ik zou het zo weer overdoen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alle verwachtingen worden waargemaakt en het personeel is buitengewoon vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel springt er echt uit door de vriendelijke medewerkers en het heerlijke ontbijt dat geserveerd wordt. Alles is tot in de puntjes verzorgd, waardoor je je meteen thuis voelt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft mijn hart gestolen! Het personeel was zo ontzettend vriendelijk en de kamers waren heerlijk ruim en schoon. Het enige minpuntje was dat ik tijdens de kerstdagen verbleef (3 nachten) en ik vond dat er iets meer aandacht besteed had mogen worden aan de feestdagen. Denk aan feestelijke tafeldecoraties, achtergrondmuziek en misschien een glaasje bubbels om middernacht... Maar het eten was absoluut perfect! We hebben genoten van een heerlijk vijfgangendiner voor €75 per persoon, bereid door een voortreffelijke keuken. Ook de wellnessafdeling van het hotel was top. Alles was discreet en privé, precies zoals ik het graag heb. Zodra ik weer in de buurt ben, kom ik hier zeker terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij. We waren zo onder de indruk van onze ervaring aan het begin van onze vakantie dat we besloten om aan het einde van onze trip opnieuw te overnachten in plaats van meteen naar huis te gaan. Dit was al de derde keer dat we terugkwamen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl