ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Victor Hugo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een prachtig hotel, zeg! Heerlijk om daar een lekker koud biertje te drinken. Al met al was het hier echt top vertoeven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In Vianden is het aanbod van restaurants met smakelijke vegetarische opties helaas niet zo groot. Gelukkig hebben we hier wel een heerlijke maaltijd genoten. Mijn dochter genoot van de verrukkelijke pasta pesto en ook de geitenkaassalade was zeer smakelijk. Het terras bood een prachtig uitzicht op het kasteel, wat de ervaring nog specialer maakte.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit restaurant is echt een aanrader! De gerechten zijn voortreffelijk en de kwaliteit is uitmuntend. Ik kan het zeker aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van dit restaurant in Vianden is werkelijk ideaal, met uitzicht op het water. De menukaart is zeer smakelijk en de bediening is bijzonder vriendelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben twee nachten doorgebracht in dit hotel en het was een geweldige ervaring. Het personeel was erg gastvrij, het restaurant was van hoge kwaliteit en de ligging aan de rivier was prachtig. Het enige minpuntje was dat je 's avonds laat wat geluiden van de keuken kon horen, maar dat mocht de pret niet drukken. Ook had het ontbijt voor de prijs iets uitgebreider gemogen. Over het algemeen was het echter een fantastisch verblijf!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl