ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Premium

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel bood een sfeer van ontspanning met comfortabele kamers en een goede wellnessfaciliteit, maar helaas werd onze ervaring verpest door het onplezierige en arrogante gedrag van het personeel. Hun gebrek aan interesse in het leveren van kwalitatieve service was duidelijk en vooral merkbaar in de manier waarop ze omgingen met een groep studenten. Dit onaanvaardbare en soms grove gedrag liet een zeer negatieve indruk achter. Ondanks de mooie kamers en faciliteiten, zou ik aanraden om elders te zoeken als je op zoek bent naar een hotel met een prettige en professionele benadering. De houding van het personeel heeft ons sterk ontmoedigd om dit hotel in de toekomst opnieuw te bezoeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel heeft zeker potentie, met prachtig ingerichte kamers, een luxe wellnessruimte en heerlijk eten. Helaas werd onze ervaring verstoord door het personeel, dat niet voldeed aan onze verwachtingen. Een jonge receptionist leek ongeïnteresseerd en egoïstisch, wat meteen bij aankomst opviel. Ook een serveerster gedroeg zich onoprecht en leek geforceerd vriendelijk, waardoor de atmosfeer in het hotel verstoord werd. Ondanks de mooie faciliteiten en lekker eten, liet het personeel een slechte indruk achter. Als je op zoek bent naar oprechte gastvrijheid en professionaliteit, zou ik aanraden om ergens anders te kijken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Afgelopen weekend was de bruiloft van onze dochter hier gevierd. Alles was goed geregeld, maar er waren wat problemen met de receptioniste. Op de dag voor de bruiloft gingen we wat spullen inpakken en de taarten afleveren. We parkeerden voor het hotel en droegen de spullen naar binnen. We wachtten bij de receptie, maar de receptioniste was nergens te bekennen. Zelfs toen we het aangegeven nummer belden, geen reactie. Later verscheen ze en liet ons de keuken binnen. Ongeveer 45 minuten later vroeg ze ons om de auto te verplaatsen, maar ik zei dat we vertrokken en vroeg om 2 minuten. Ik moest het haar een tweede keer zeggen omdat ze begon te mopperen, en ondertussen brachten ze ons nog een bruiloftstaart zonder waarschuwing. De volgende dag, op de bruiloft, hadden we toegewezen parkeerplaatsen die werkten, totdat dezelfde onvriendelijke receptioniste weer kwam. Onze DJ parkeerde voor het hotel omdat hij zijn apparatuur bij zich had. Het parkeerterrein lag achter het hotel, maar het was logisch dat hij niet het hele hotel zou doorkruisen met die spullen. Tijdens de bruiloft had ze de brutaliteit om naar de DJ te gaan om te vragen of hij kon verplaatsen, maar de vriendelijke receptioniste was weer nergens te bekennen. Hij zou dan op zoek moeten gaan naar een andere parkeerplek en weg zijn van de bruiloft. En toen, met nog meer brutaliteit, kwam ze terug naar de DJ om hem te vragen de muziek zachter te zetten. Waarom houden jullie bruiloften als de muziek niet mag spelen? We hebben betaald voor de bruiloft en de privacy, en dan wordt je gehinderd door jullie ongelooflijk brutale receptioniste. Ik zal jullie zeker niet aanbevelen als trouwlocatie. De enige lichtpunt was de serveerster die ons bediende. Leer alsjeblieft van de receptie, want zij schrikken jullie gasten af. Het hele hotel werd helaas verpest door de receptioniste.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ons gezinsweekend in dit hotel was niet helemaal wat we hadden gehoopt. Bij aankomst merkten we dat de ontvangst bij de receptie wat koeltjes was, wat onze start een beetje beïnvloedde. Toch werden we positief verrast door het kerstpakket dat we ontvingen, een leuk gebaar waar we blij mee waren. De jongere receptionist verdiende zeker wat lof, aangezien hij ons na een concertavond vriendelijk bediende en ons zelfs een biertje schonk, wat we zeer op prijs stelden. De kamer was netjes en voldeed aan de verwachtingen van een viersterrenhotel. Helaas werd onze ervaring sterk beïnvloed door het lawaai van een groep luide tieners die het hele hotel leken te bezetten. Ondanks dat we hun gedrag de eerste nacht nog konden verdragen, verstoorde het wel onze nachtrust. Toen het zich de volgende avond herhaalde, hebben we geprobeerd om hen aan te spreken, maar tevergeefs. Zelfs na middernacht, nadat we de receptie hadden ingelicht, leek het lawaai eindeloos door te gaan, wat erg vervelend was. Helaas kregen we weinig respons van de receptioniste, die ons niet eens een verontschuldiging bood of een oplossing probeerde te vinden. Dit gaf ons het gevoel dat er weinig interesse was in onze tevredenheid als gasten. Een ander minpunt was de constante gangmuziek die mogelijk bij het feng-shui-concept hoorde, maar ons eerder stoorde dan een rustgevend effect had. Het ontbijt verdient wel een pluim, want het was uitstekend - ruime keuze, verse producten en goede kwaliteit. Hoewel dit hotel zich profileert als het eerste feng-shui-hotel in Bratislava, ervoeren wij helaas niet de verwachte rustige en harmonieuze sfeer door het lawaai en de ongemakken veroorzaakt door andere gasten. Dit maakte ons verblijf minder aangenaam dan gehoopt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Afgelopen zaterdag (14.12.2024) vond hier een bruiloft plaats en hoewel de communicatie met de eventmanager soepel verliep, waren er enkele strubbelingen tijdens het evenement. Bij het ophalen van de taarten en desserts liep alles volgens plan, maar bij aankomst in het hotel leken er wat problemen te zijn. De receptioniste vergat ons op de hoogte te brengen dat de taart op was en leek niet erg behulpzaam toen we om een oplossing vroegen. Ook ontstonden er complicaties rondom het parkeren van auto's, wat de sfeer niet ten goede kwam. De receptioniste had moeite met het vinden van een compromis voor de DJ en er werden zelfs opmerkingen gemaakt over de luidheid van de muziek, terwijl dit al van tevoren was afgesproken. Ondanks deze strubbelingen was het restaurant echter geweldig, het eten was uitstekend en de serveerster was uiterst vriendelijk en behulpzaam. Al met al was het een gemengde ervaring, maar het eten en de service van het restaurant verdienen zeker een pluim.



© 2007-2025 ReisChecker.nl