ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Crown & Castle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf rond de feestdagen in het kasteel, brachten we 's avonds een bezoek aan het betoverende lichtpad. Ondanks dat het zichzelf presenteert als een nieuw hotel, voelde het meer aan als een gezellig toevluchtsoord dan een typisch resort. Het ontbrak aan diensten zoals roomservice, boetieks of een fitnessruimte, die je normaal gesproken in een resort zou verwachten. Desondanks bood de kamer alles wat een solo-reiziger of klein gezin nodig heeft: modern wandtapijt, stijlvol behang en luxe badproducten. In de lobby was een schattig winkeltje met zee-gerelateerde items en souvenirs te vinden, maar voor essentiële benodigdheden zoals luiers of babyvoeding moest je toch de stad in. Het restaurant, aan de overkant van een charmante brug, vereiste een korte wandeling om te bereiken. Het vermaak was beperkt, vooral buiten het hoogseizoen, dus een TV op de kamer was geen overbodige luxe. Ik heb het management enkele suggesties gedaan ter verbetering van het verblijf. Het vriendelijke receptiepersoneel rekende een borg van £5 voor de kamersleutels bij zelf inchecken, die bij terugkeer werd terugbetaald. Hoewel de prijs aan de hoge kant was gezien de geboden faciliteiten, zou ik aanraden om slim te plannen voor een voordeligere ervaring. Het kasteelhotel zal vooral jonge kinderen weten te bekoren, maar voor volwassenen is het eerder een basic bed and breakfast zonder opsmuk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Mijn recente verblijf in het Warwick Castle Hotel van 20.12 tot 22.12 was niet helemaal wat ik gehoopt had op een feestelijke ervaring met mijn gezin. Ondanks de hoge prijs die we betaalden, misten we bepaalde verwachte luxe en comfort. De kamer was te klein voor ons gezin van 5 en miste essentiële voorzieningen zoals een telefoon en koelkast. Bovendien was het onaangenaam koud bij aankomst en kregen we geen warm water op de dag van vertrek. De geplande activiteiten waren teleurstellend: de "Wake Up Elves" verschenen slechts één ochtend, de kinderactiviteiten waren herhaaldelijk hetzelfde en de Kerstman-verhalensessie was beperkt tot de ochtenduren. Het dineren in het hotel was ook problematisch met beperkt voedselaanbod en lange wachtrijen tijdens het ontbijt. Om toegang te krijgen tot het kasteel moesten we extra betalen voor beperkte activiteiten die al om 16.00 uur gesloten waren. Het lichtpad rond het kasteel was ook kort en bood weinig diepgang. Hoewel we hoopten op een speciale pre-kerstreis, voelden we ons al snel teleurgesteld en niet voldaan. Het Warwick Castle Hotel voldeed niet aan de verwachtingen die we hadden op basis van de prijs en de beloften die werden gemaakt bij de boeking.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is ideaal voor gezinnen, vooral als ze dol zijn op ridders! Het personeel ging echt een stapje verder. Amanda bij de receptie heeft ons enorm geholpen toen onze kleine jongen over zichzelf heen gaf in de auto. Zeker een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Als je op zoek bent naar een unieke ervaring in een kinder- of familiekamer bij Merlin, kan je beter even verder zoeken. De kamers hebben nog wat finetuning nodig en missen bepaalde gemakken, zoals een tv of handige plankjes in de badkamer voor toiletartikelen. Daarnaast zal je ook geen stopcontacten vinden om je apparaten op te laden, vooral niet in de kinderkamer. Hoewel de avondactiviteiten voor kinderen leuk zijn, is het jammer dat ze sterk afhankelijk zijn van het weer, omdat ze buiten plaatsvinden. Dit hotel is wat beperkt in ruimte, waardoor de activiteiten beperkt zijn en je elders misschien meer opties vindt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wij hebben al meerdere keren een bezoek gebracht aan Warwick Castle en hebben zelfs een keer overnacht in de Woodland Lodges, maar deze keer hebben we de ervaring van het hotel gekozen. Het hotel is prachtig ingericht met een uniek thema, maar we vonden de Woodland Lodges toch net iets knusser. Het restaurant Knight's Table maakte indruk, alhoewel we het alleen hebben uitgeprobeerd voor het ontbijt. Afhankelijk van het tijdstip van je bezoek, bieden ze spannend live-entertainment, met onder andere ridders in volledige uitrusting, zwaardgevechten en andere activiteiten die de moeite waard zijn om te beleven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl