ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Columba

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een absolute aanrader! Wij waren zeer te spreken over onze tweepersoonskamer met prachtig uitzicht op zee, die bij aankomst keurig schoon was. Het hotel heeft een charmante Victoriaanse lift die ons echt wist te fascineren. Hoewel het fijn geweest zou zijn als ze wat meer shampoo- en zeepvoorzieningen hadden aangeboden en de douche misschien wat makkelijker te bedienen was (de temperatuur was niet helemaal perfect), hebben we alsnog enorm genoten van ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het uitzicht op de haven is werkelijk prachtig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een hotel met een klassieke uitstraling Typisch Brits karakter



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is mooi gelegen bij de haven en heeft een aangename sfeer. Een minpunt was het matras met veren dat wat geluid maakte en aan vervanging toe was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel verdient eigenlijk niet eens die ene trieste ster die ik moet geven om mijn beoordeling te kunnen plaatsen. Het enige lichtpuntje is de WiFi, daarvoor krijgen ze die ene ster van mij. Maar verder laat dit hotel echt te wensen over. Het ontbijt is teleurstellend, de bedden zijn niet comfortabel, de kamers zijn gehorig, er hangen geen gordijnen voor de ramen en het personeel is verre van vriendelijk.



© 2007-2025 ReisChecker.nl