ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Commodore

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hadden hier geboekt voordat we enige recensies hadden gelezen, en toen we eenmaal hadden gecontroleerd waren we behoorlijk zenuwachtig om te blijven. Bij aankomst werden we begroet door een zeer beleefd stel bij de receptie en kwamen we erachter dat het onlangs onder nieuw management was geplaatst. Vervolgens werden we naar onze kamer gebracht en waren aangenaam verrast: schone lakens, comfortabel bed, rook naar vers geschilderd, schone douches/handdoeken/toilet. Alles was zoals het hoort te zijn en ik voelde me meer dan comfortabel om daar te verblijven. We verbleven twee nachten en hebben beide nachten echt goed geslapen, geweldige locatie met veel fastfoodrestaurants/convenience stores in de buurt :) De managers waren zo vriendelijk, deden echt hun best voor je, vooral gezien de prijs die je betaalt. Geef het een kans voordat je het vermijdt vanwege oude recensies!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst was de parkeergelegenheid oké, maar moesten we betalen. Gelukkig was het tarief van £5 voor 24 uur redelijk, ondanks dat de parkeerplaats vol stond. Bij het inchecken konden ze ons alleen een familiekamer met stapelbedden of een kamer met een tweepersoonsbed en een extra bed aanbieden. Helaas waren de twee tweepersoonskamers die we hadden geboekt schijnbaar volgeboekt. Het hotel leek verwaarloosd, met afval langs de gang naar onze kamer, wat behoorlijk smerig was. Het voelde bijna alsof het beter zou zijn om op straat te leven dan hier. Onze tweepersoonskamer had geen spiegel en vertoonde vlekken op het tapijt, stof en zelfs viezigheid op het bed. Daarnaast hing er een muffe schimmelgeur en lekte de douche op de vloer, waardoor het leek alsof de vloer op sommige plekken doorboog. De familiekamer was ronduit afschuwelijk. Het zat vol met zichtbare schimmel, waardoor het bijna onveilig leek. De aanwezige geuren waren misselijkmakend en de kamer was in een zeer slechte staat, met spinspinnen in het raam en vele gaten in de muur. De douchecabine was smerig en er kwam water uit, wat resulteerde in een natte vloer. De kamer had zelfs geen goed werkend slot, waardoor het een enorm brandgevaar leek. Alles was bevlekt, beschimmeld en vuil, inclusief de bedden met bloedvlekken en viezigheid. Na ons klagen reageerde de receptioniste begripvol en verontschuldigde zich. Ze begreep onze zorgen en was geschokt over de vieze bedden. Ze heeft geprobeerd de situatie te verbeteren door de bedden te verschonen, maar zelfs de vervangende lakens hadden gaten. Helaas waren alle andere kamers volgeboekt en hadden we geen andere optie dan te blijven vanwege Halloween. We zullen hier zeker niet meer verblijven en bevelen het niet aan. Dit hotel heeft duidelijk dringend een renovatie nodig, anders zou het beter zijn om te sluiten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik zou hier geen tweede keer verblijven. Ik had het gevoel dat we te veel hebben betaald voor wat we kregen. Ondanks een redelijk ogende ontvangstruimte, werd deze ook gebruikt als wasruimte, waardoor onze verwachtingen al snel daalden. Onze kamer leek in eerste instantie prima, maar al snel ontdekten we de keiharde matrassen met voelbare veren. De lekkende douche zorgde voor een plas op de badkamervloer en de algehele uitstraling van de kamer was onfris en verouderd. Dit 'hotel' voelde eerder als een hostel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Verblijf alsjeblieft niet in dit zogenaamde 'hotel'. We hadden weliswaar een koelkast/vriezer van normaal formaat op de kamer, maar er ontbrak een lamp, stoel en de matrassen waren zeer oncomfortabel. De inrichting oogde verwaarloosd en er was duidelijk sprake van achterstallig onderhoud. De douche zag er zo vies uit dat we besloten deze niet te gebruiken. Bovendien behoort de parkeerplaats niet tot het hotel, dus moet je extra betalen. Het is raadzaam ergens anders te verblijven. Ik heb één ster gegeven omdat je niet kunt kiezen voor geen sterren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik raad je af om met dit bedrijf in zee te gaan. Er zijn tal van andere locaties in de omgeving die veel beter zijn, met een schonere uitstraling en personeel dat echt hart heeft voor hun klanten.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl