ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Amicus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Amicus lijkt in niets op een gastvrije plek om te verblijven, ondanks de vermelding van een 24-uursreceptie. Bij aankomst bleek echter dat de beschikbaarheid van de receptie beperkt was en we de sleutel en instructies kregen omdat we 's nachts landden. Helaas was de kamer al bezet en vonden we een rommelige situatie met gebruikte bedden, lege flessen en glazen handdoeken. Dit was geen geschikte omgeving voor ons en vooral niet met kinderen, dus moesten we halsoverkop een ander hotel zoeken. Teleurstellend genoeg hebben de eigenaren geen moeite genomen om ons te contacteren en excuses aan te bieden na dit voorval. Mijn advies: vermijd deze plek ten alle tijden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk prachtig, met een gastvrij team, keurige kamers en een gezellig restaurant beneden waar je kunt genieten van een heerlijk ontbijt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

In het prachtige Amicus hotel in Mostar vind je bijzondere details, zoals een elegante bidetkraan in het toilet. De kamers stralen frisheid uit na een renovatie, en de warmte wordt verzorgd door een efficiënte airconditioning. Als je het hotel verlaat en naar rechts gaat, loop dan ongeveer 8 tot 10 minuten en ontdek een winkelparadijs met outlets, waaronder bekende namen als Lcw, Deichmann en Sportvision. Een leuke tip voor een shoppingavontuur net buiten de deur van het hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een aangename accommodatie



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik had een geweldige ervaring in dit hotel restaurant. Bij aankomst zonder reservering werd ik vriendelijk ontvangen en goed geholpen door het gastvrije personeel. Mijn kamer was mooi, schoon en had een fijne badkamer. Het diner was heerlijk en goed geprijsd. Het ontbijt de volgende ochtend was overvloedig en bood voor ieder wat wils. Kortom, ik zou dit hotel restaurant zeker aanbevelen aan anderen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl