ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel B&b Florens

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ga absoluut niet voor deze accommodatie, het is pure misleiding! Bij aankomst werd ik geconfronteerd met een vervallen deur zonder werkende intercom en kreeg ik te horen dat mijn reservering, ondanks betaling, niet was bevestigd. De receptie neemt nooit op. Gelukkig was de behulpzame Oekraïense dame er om de chaos van dit belabberde hotel op te lossen. Het driesterrenhotel in de historische binnenstad is een betaalbaar alternatief en ik raad het ten zeerste aan, het ligt aan de overkant van de straat.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is niet bepaald indrukwekkend, aangezien het gehuisvest is in een oud, niet-gerenoveerd deel van een woonhuis dat stamt uit lang vervlogen tijden. Hoewel het interieur niet heel bijzonder is, is het wel een geschikte uitvalsbasis om Vilnius voor een paar dagen te verkennen. Het hotel heeft een eigen, unieke sfeer die het verblijf toch aangenaam maakt. De ligging is echter fantastisch, op slechts 5 minuten lopen van de oude stad. Het voordeel dat je met de auto het terrein op kunt rijden, maakt het erg handig. Je kan gewoon te voet de stad verkennen en de auto veilig parkeren op het terrein achter de gesloten poort. Ook is er een markt in de buurt waar je van alles kan kopen. De Wi-Fi werkt prima. Al met al is de prijs voor deze locatie redelijk en daarmee acceptabel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie is top, met parkeergelegenheid beschikbaar. De appartementen zijn goed uitgerust met thee, koffie, koelkast en magnetron. Echter, het kan behoorlijk fris zijn in de kamers door de eigenaardige werking van de verwarming, dus wees alert als je tijdens koud weer verblijft. De bedden zijn helaas niet erg comfortabel, maar dat kan persoonlijke voorkeur zijn. De kamers ogen misschien wat gedateerd, maar het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hoewel de naam van de accommodatie B&B bed & breakfast is, wordt er geen ontbijt geserveerd. Gelukkig is er een gedeelde keuken met alles wat je nodig hebt om zelf te koken. Het hotel bevindt zich op de tweede verdieping van een oud gebouw en heeft steile trappen, dus wees voorzichtig, vooral met kinderen. De opzet doet denken aan een hostel met aparte kamers. De grootste troef is de locatie, dicht bij treinstations, de markt en het oude stadscentrum. Minpuntje is dat de kamers minimalistisch zijn ingericht: luxefuncties zoals een haardroger, minibar en kluis ontbreken. Soms zijn de stopcontacten ook wat kieskeurig. Als je kamer aan de straatkant ligt, zul je 's nachts last hebben van geluiden van een nabijgelegen bar, dus slapen met de ramen open is geen optie. Over het algemeen is de prijs-kwaliteitverhouding redelijk gezien de hoteldrukte in Vilnius. Dit hotel verdient een bescheiden score van twee sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is gevestigd in voormalige appartementen van bewoners vóór de Tweede Wereldoorlog en bevindt zich op het terrein van het voormalige getto van Vilnius. Dit draagt bij aan een beladen sfeer die sommige mensen mogelijk niet prettig vinden. Persoonlijk vond ik het niet aangenaam en eerder neerslachtig. Het beddengoed en de handdoeken in de kamer waren duidelijk niet nieuw. Het personeel was beleefd en het hotel is ontworpen voor zelfstandig verblijf, hoewel er geen keuken is, maar alles wat je nodig hebt aanwezig is. Toch zou ik dit hotel niet opnieuw boeken vanwege de beladen geschiedenis en de algemene deprimerende atmosfeer, ondanks de centrale ligging nabij het stadscentrum. Bedankt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl