ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Aston Court

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel heeft een fantastische ligging en een prachtig gebouw, maar daar houden de positieve punten wel op. De kamer liet te wensen over wat betreft de hygiëne en het eten was van bedroevende kwaliteit. Het ontbijt bestond uit zwarte pudding die zo hard was als sjoelschijven en zelfs aanbrandde. De bedden leken alsof ze al 40 jaar niet meer vervangen waren, oud, hard en ronduit slecht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst in dit hotel vielen we meteen voor de elegante en klassieke sfeer. Het was onze eerste halte op de busreis vanuit Nederland en de oude grandeur was nog steeds voelbaar. Het diner dat we voorgeschoteld kregen was een ware traktatie. We hadden de keuze uit sappige kalkoen of mals rundvlees, bereid en opgediend voor onze neus. Daarbij waren er heerlijke groenten, knapperige gefrituurde aardappelblokjes, verse salades en verrukkelijke toetjes, waaronder smakelijke taartjes. Kortom, een prachtig buffet. Deze eerste kennismaking met het hotel was een schot in de roos.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij binnenkomst in dit hotel met een retro-klassieke uitstraling werd ik hartelijk ontvangen. De ruime kamers boden de keuze uit een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden. De badkamer had een bad om in te douchen. Helaas ontbrak er zeep in de dispenser bij de douche, maar gelukkig was er wel een stukje zeep te vinden bij de wastafel. Voorzieningen zoals koffiezetapparaat, föhn en strijkplank waren aanwezig, maar een koelkastje ontbrak. Gratis wifi was alleen beschikbaar bij de receptie, niet op de kamers. Het eten in buffetvorm was uitstekend en werd snel geserveerd. Het driegangenmenu van het diner stond buiten het restaurant op een bord, zodat je van tevoren kon kiezen wat je wilde eten. Het personeel kwam niet vragen welk drankje je wilde, je moest zelf naar de bar gaan om iets te bestellen. De medewerkers in de horeca waren erg snel met het opruimen van vuile borden en schaaltjes, soms zelfs iets te snel, aangezien ze al items konden weghalen terwijl je nog aan het eten was. Ook was de receptie soms onbemand, wat lastig kon zijn om hulp te krijgen. Desondanks vond ik dit een gezellig en mooi hotel, met comfortabele voorzieningen en uiterst vriendelijk personeel dat altijd bereid was te helpen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel is gelegen te midden van een adembenemende omgeving. De bedden boden een heerlijk zachte nachtrust, maar de WiFi-verbinding liet hier en daar te wensen over. Het diner was oké, maar niet bijzonder opvallend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige, elegante hotel straalt grandeur uit met zijn ruime kamers en recent gerenoveerde badkamer. De vloerbedekking in het hele hotel draagt bij aan de statige sfeer. Het diner was voortreffelijk, met vriendelijke bediening, en het ontbijtbuffet bood alles wat je maar kunt wensen voor een heerlijk Engels ontbijt. De kleine, maar goed uitgeruste bar was ook een pluspunt. Wel viel het me op dat Engeland steeds duurder wordt als vakantiebestemming.



© 2007-2025 ReisChecker.nl