ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn -foxboro Area

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastisch verblijf gehad in het Holiday Inn! Het eten was heerlijk en we hebben genoten van de mogelijkheid om te zwemmen, te relaxen in de sauna en te bubbelen in de jacuzzi (al was die laatste misschien iets te heet). De lobby en het restaurant zagen er mooi uit en alles was schoon en goed onderhouden. We waren enorm dankbaar voor het gebaar van goede wil vanwege een klein misverstand! We komen graag weer terug.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van het hotel vlakbij de snelweg is handig voor gasten die met de auto reizen en op zoek zijn naar gemakkelijk parkeren. De kamers zijn ruim en goed onderhouden, hoewel sommige gasten zeggen dat het een beetje kil kan zijn. Het ontbijt wordt hoog gewaardeerd vanwege de uitstekende kwaliteit. Hoewel de verbindingen met de stad niet duidelijk zijn, was het voor ons, reizend met onze eigen auto, de perfecte tussenstop voor een nacht. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch betaalbaar hotel! Voor £67 kregen we een kamer voor twee personen, exclusief ontbijt met volledig gebruik van de spa. Alles was netjes en het personeel was behulpzaam. De spa faciliteiten waren goed en onberispelijk. De locatie is ideaal voor een tussenstop tijdens het reizen, maar verwacht geen volledige stilte, want het hotel ligt vlakbij de snelweg waardoor je wat verkeersgeluiden zult horen. Er zijn veel voorzieningen in de directe omgeving, zoals supermarkten en restaurants. We hebben niet in het hotel gegeten, dus ik kan niet oordelen over het eten. Ik zal zeker terugkeren, zolang de prijs maar aantrekkelijk blijft!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens een zakelijke lunch in de lounge van Starbucks merkte ik dat er veel verbeterd kon worden. Het bestellen via de tablets was enigszins frustrerend omdat je geen rekening kon openen. Een medewerker vertelde me zelfs dat dit niet mogelijk was, wat resulteerde in tal van transacties gedurende onze werkende lunch. Ik was ook geen voorstander van het automatisch toevoegen van servicekosten zonder de mogelijkheid om zelf te beslissen of dit gerechtvaardigd was. Een van de zitgedeeltes zat onder de hondenharen en ik moet zeggen dat de meeste tafels niet helemaal schoon waren. Bij de bar stond water waar je zelf gebruik van kon maken, maar helaas waren de glazen allemaal een beetje vies. De lunch was eigenlijk erg lekker en plezierig. Ik denk gewoon dat er meer gedaan kan worden om de algehele ervaring en standaard te verbeteren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn vrouw en ik verbleven hier twee nachten en werden hartelijk ontvangen door een vriendelijke receptionist. De kamer was knus en comfortabel, het personeel was vriendelijk en het ontbijt was heerlijk. We konden gebruik maken van het zwembad en de fitnessruimte, wat erg fijn was. Onze dank aan iedereen die ons verblijf zo aangenaam heeft gemaakt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl