ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sanderson

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn recente ervaring bij het Sanderson hotel was in een woord: verrassend. De deluxe kamer overtrof mijn verwachtingen qua ruimte, zeker gezien de locatie in het drukke Londen. De ligging is perfect, nabij het bruisende Oxford Street en het treinstation Tottenham Court Road. Wat het hotel echt uniek maakt, is het eigenzinnige design dat afwijkt van standaard hotels. De badkamer is opvallend anders met een glazen douchecabine en een apart toiletruimte. Hoewel er geen bidet of shattaf aanwezig is en de watervoorziening niet ideaal is voor bepaalde gewoontes, kan een draagbare shattaf met watertank uitkomst bieden. Het enige onverwachte was de borg van £ 500 bij het inchecken, wat geen dealbreaker was maar wel een verrassing. Al met al was het een fijn verblijf op een geweldige locatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat is je indruk van dit product?

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gezellige high tea-ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De high tea was een groot succes voor ons gezelschap! Darcey was zo gastvrij en zorgde ervoor dat we ons meteen op ons gemak voelden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons bezoek aan de Mad Hatters High Tea bij het Sanderson Hotel was fantastisch! Het was echt een unieke ervaring die ik iedereen kan aanraden. Jose zorgde voor een uitstekende service en maakte de ervaring nog specialer.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl