ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Lincoln

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een ontdekking! De accommodatie is geweldig en de gastvrijheid van de eigenaren is top. De kamer was brandschoon, netjes en heerlijk rustig. Het bed was zo comfortabel. Er was veel oog voor detail tijdens mijn verblijf, vooral met de gratis toegang tot de sportschool in het lokale Marina Center die ik 's ochtends heb gebruikt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben net terug van een fantastische korte vakantie in suite 1 en het was gewoon perfect. Vanaf het moment van reserveren tot aan het vertrek hadden Jenna en Stephen een uitstekende communicatie. Het automatisch inchecken verliep vlekkeloos en de accommodatie was precies zoals beloofd: modern, brandschoon en voorzien van alle benodigdheden om zelf te koken. Het comfortabele bed en de prachtige ligging aan de kust maakten het verblijf extra speciaal. Ik zou deze plek zeker aanraden en kijk ernaar uit om in de toekomst terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ruime woonkamer en knusse slaapkamer aan de zijkant, samen met de grote badkamer, maken dit appartement een genot om in te verblijven. De ligging aan de levendige boulevard is fantastisch. Hoewel er geen waterkoker aanwezig is, wordt dit goedgemaakt door het efficiënte warmwatertapsysteem. Mijn enige kritiekpunt was dat het even duurde voordat het water warm was in de ochtend, in vergelijking met een waterkoker. Een aanvulling van dit apparaat zou handig zijn. Een ander minpuntje was het gebrek aan dimmers voor de felle verlichting in de woonkamer. Desalniettemin zijn dit slechts kleine ongemakken in dit prachtige begane grond appartement met uitzicht op zee. De woning is heel stil en de ramen zijn van goede kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De Rampart was een stijlvolle accommodatie met prachtige appartementen op een gunstige locatie. Het was handig om zonder sleutel in en uit te kunnen gaan en de frisse geur verspreid door het hele gebouw was een aangename verrassing. Er waren echter enkele aspecten die verbeterd konden worden. Het bed was niet erg comfortabel - het was klein en te stevig naar mijn smaak. Ook liet de netheid te wensen over, met vingerafdrukken op de wc-deur, spinnenwebben en een gebrek aan schoonmaak onder de toiletbril. Het was lastig om goed te slapen vanwege het geluid van gasten in bovenliggende appartementen en het constante geluid van deuren die dichtsloegen door het hele gebouw. Een mysterieus bonzen vanuit een ventilatieopening was ook storend en niet te lokaliseren. Het zogenaamde 'zeezicht' vanuit het appartement was een teleurstelling, aangezien we voornamelijk een ander gebouw zagen en slechts een glimp van de kust konden opvangen als we specifiek naar rechts keken. Ondanks deze minpunten zou ik overwegen om hier weer te verblijven vanwege de goede locatie, maar zou ik zeker oordopjes meenemen voor een betere nachtrust.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige appartement was brandschoon en had alle benodigde voorzieningen. Het gemak van het parkeren op eigen terrein en de vlotte communicatie met de gastheren maakten het regelen van het verblijf een fluitje van een cent. De locatie op slechts 4 minuten lopen van de pier was ideaal. Hoewel we niet hebben gekookt, was de keuken goed uitgerust voor wie dat wilde doen. Zonder twijfel zouden we hier weer verblijven! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️



© 2007-2025 ReisChecker.nl