ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Stone Court

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf in deze accommodatie was echt fantastisch - de kamer waarin ik verbleef had een luxueus groot bad! Het was een aangename verrassing toen de eigenaar voor mijn aankomst een bubbelbad en champagne had klaargezet. Na 2,5 weken voelde het als een stukje hemel op aarde! De kamer op de derde verdieping bood veel privacy en was bereikbaar via prachtige trappen. De inrichting was typisch Engels, met mooie antieke details die het verblijf extra bijzonder maakten. Wat betreft de eetgelegenheden: er was een geweldig Italiaans restaurant naast de deur en aan de andere kant een Indiaas restaurant, wat de culinaire ervaring nog beter maakte. Bovendien was de locatie ideaal met gemakkelijke toegang tot bussen en een treinstation op slechts 13 minuten loopafstand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een schitterend verblijf voor families midden in het bruisende Maidstone, gerund door vriendelijke eigenaars die altijd voor je klaarstaan. De accommodatie straalt charme uit en de eigenaars doen er alles aan om je verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. Hartelijk dank voor de gastvrijheid!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We waren helemaal weg van onze kamer, vooral van de prachtige badkamer en het goddelijke bad. Het bed was zo comfortabel, met zijdezachte lakens. De prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend. De eigenaar was erg vriendelijk en stond klaar om te helpen met al onze wensen, inclusief aanbevelingen voor luxe restaurants. Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer en locatie waren prima. Er was echter geen receptie en het was niet duidelijk welke kamer van ons was of hoe we toegang tot het hotel konden krijgen. Daarom belden we om uit te vinden waar we naartoe moesten en hoe we konden inchecken. De eigenaar was ontzettend onbeleefd, deed alsof we hem stoorden en liet mijn partner zelfs huilen. We hadden wel een bericht met informatie ontvangen, maar hadden dat gemist omdat het in de spammap was beland. Toen we dit tijdens het telefoongesprek noemden, werden we onbeschoft behandeld. We waren geschokt door de reactie van de eigenaar. We stonden niet alleen in dit gevoel, er was nog een ander stel beneden aan het wachten dat net zo in de war was als wij. De kamers waren in orde, maar we zouden in de toekomst deze accommodatie vermijden vanwege de service. Wat een leuk weekend had moeten zijn, werd een vreselijke ervaring door de onbeleefde houding van de eigenaar. Om duidelijk te zijn, wij zijn ervaren reizigers en dit was veruit de slechtste klantenservice die we ooit hebben meegemaakt. Bewerking: In reactie op jullie antwoord, ja, ik heb het juiste hotel. Het was geboekt op naam van mijn partner.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische locatie! Bij aankomst dacht ik meteen 'ben ik in een museum beland?' Dit prachtig gerestaureerde huis heeft authentieke kamers en een geweldige sfeer. Ik zou deze plek aanraden als je op zoek bent naar een unieke ervaring, waarbij je jezelf waant in een andere tijd en leeft als een koning of koningin. En dat allemaal voor een zeer redelijke prijs. Een speciale dank aan de heer Saban voor het hartelijke ontvangst.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl