ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Bridge House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een heerlijk verzorgd en hartelijk welkom wachtte ons in dit hotel. De kamers straalden warmte en comfort uit, wat perfect was om te ontspannen, ondanks de nabijheid van Heathrow airport. Zeker een aanrader voor een volgend verblijf! Het enige minpuntje was het ontbreken van een ontbijtoptie, maar gelukkig zijn er genoeg eetgelegenheden in de buurt om dat goed te maken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De medewerkers zijn erg vriendelijk en gastvrij. De accommodatie is schoon en prima in orde. Het verblijf was comfortabel en functioneel. Ondanks dat het een budgetkamer was, vond ik het de prijs waard. Ik heb geen enkel probleem gehad met de faciliteiten, kamer of het personeel. De kleine kamer, die geschikt was voor 2 personen en apart gelegen was van de hoofdaccommodatie met eigen badkamer en aparte ingang, was absoluut het geld waard.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij deze accommodatie is er geen receptie of personeel aanwezig, wat voor sommige gasten voor ongemak kan zorgen. In geval van een noodsituatie moet men wachten tot de volgende ochtend voordat de eigenaar beschikbaar is. Bovendien schakelt de eigenaar 's nachts de verwarming uit, wat kan leiden tot een kille omgeving en een tekort aan warm water.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De prijs-kwaliteitverhouding van deze accommodatie laat te wensen over. De keukenfaciliteiten zijn ondermaats en er was veel geluidsoverlast van de buren, zonder dat er iets aan werd gedaan na mijn klacht. Ook het parkeergelegenheid was niet toereikend. Kortom, geen fijne ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een eenvoudig en budgetvriendelijk hotel dat de sfeer van een knusse bed & breakfast uitstraalt. Ondanks de ligging naast het treinspoor, hebben we nooit ook maar één trein gehoord. De service was vriendelijk en efficiënt. Voor deze prijs vind je niet snel iets beters in Londen. Ook ideaal voor fietsende toeristen!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl