ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Horseshoe Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze trouwdag werd hier gevierd in juli 2010, en we merkten een duidelijke verbetering sinds de overname vlak daarvoor. Alles verliep vlot en efficiënt. De service was uitstekend en de communicatie was helder. Onze gasten waren zeer tevreden over hun kamers en werden aangenaam verrast. Het eten was voortreffelijk, zowel tijdens het diner als bij het ontbijt. Sindsdien zijn we nog een paar keer terug geweest voor de lunch. Als ik dan toch een minpunt moet noemen, zou ik zeggen dat de kamerprijzen aan de hoge kant zijn. Aan de andere kant moet gezegd worden dat het een accommodatie van hoge kwaliteit is, die zijn prijs waard is. Het is dan ook begrijpelijk dat het geen budgetoptie is, maar eerder een luxe verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn vrouw en ik vierden onze 40e verjaardag in dit hotel, en het was absoluut geweldig! Laat je niet misleiden door andere reviews, dit hotel bruist van de gezelligheid en gastvrijheid. De kamers zijn vlekkeloos schoon en onze kamer met hemelbed was fantastisch. Het bed was heerlijk comfortabel en de ruime badkuip was perfect voor twee personen, erg privé ook! De feestzaal was ruim en had zelfs een eigen privébar. Het buffet was geweldig, er was zoveel dat we zelfs wat mee naar onze kamer namen voor later. Het eten was voortreffelijk en het personeel was ontzettend vriendelijk. We hebben meerdere keren in het hotel gedineerd en elke keer was een goede ervaring. Zelfs mijn moeder en andere familieleden hebben hier gelogeerd en gegeten, en ook zij waren dolenthousiast. Het ontbijt wordt vers voor je bereid en blijft niet onder warmtelampen staan. Er is een overvloed aan thee, koffie en vruchtensap om van te genieten. Als je niet in dit hotel verblijft, daar eet of feestviert, dan mis je echt iets bijzonders!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef van 1 tot 3 februari 2019 in dit hotel en ik moet zeggen dat mijn verblijf geweldig was. De kamer was uiterst comfortabel met een prachtig interieur. Het feit dat ze honden toelaten, gaf me direct een goed gevoel. Het personeel was ontzettend vriendelijk, maar ik wil speciale dank uitspreken naar Chris, Dave, Ed en het keukenpersoneel. Hun service was fantastisch en overtrof al mijn verwachtingen. En dan het eten, dat was buitengewoon! De kipcurry die ik de eerste avond had was ongekend lekker en je kon proeven dat het met liefde was bereid. Op zaterdagmiddag genoot ik van een heerlijke ham-ei en patat, die werkelijk voortreffelijk waren. De zelfgemaakte lasagne op zaterdagavond was een ware traktatie en zondag heb ik genoten van het perfect bereide rundvleesdiner voor mijn terugreis. Ik kan deze plek niet genoeg aanraden aan iedereen die op zoek is naar een geweldige ervaring. Ik heb zo'n fijne tijd gehad en het personeel heeft echt bijgedragen aan het onvergetelijke verblijf, dus mijn oprechte dank voor de geweldige service en het overheerlijke eten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel heeft zeker potentie, maar het heeft dringend een make-over nodig. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, maar er waren te weinig medewerkers. Het gebouw en de kamers schreeuwen om investeringen, net als de parkeerplaats en andere faciliteiten. Ik zou niet snel terugkeren zonder enkele verbeteringen. Het diner was lekker en vullend. Helaas verpestte een band die tot laat oefende de kans op een goede nachtrust. Het lijkt alsof de eigenaren meer bezig zijn met hun eigen portemonnee dan met het welzijn van hun gasten. En het toiletpapier was dunner dan dun!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Te vroeg gesloten, geen mogelijkheid om voetbal te kijken en het personeel leek niet erg betrokken.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl