ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Queens Head

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De afgelopen maanden heb ik mijn tijd doorgebracht in het Queens hotel en ik moet zeggen, het is echt een topper! De kamers stralen warmte en comfort uit, en zijn altijd brandschoon. Het restaurant is een culinair genot en de bar is absoluut de place to be in Rothbury. Jordann en haar team doen er alles aan om je welkom te laten voelen en aan niets te laten ontbreken. Voor mij geen ander verblijf meer, hier kom ik zeker terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer straalde warmte en gezelligheid uit, met een bed dat opvallend hoog en comfortabel was. De badkamer, hoewel modern, had helaas een intense ammoniaklucht die mijn ogen liet tranen en hoofdpijn bezorgde. Het ontbijt was verrukkelijk en vers bereid op bestelling. Het aangename nieuws was dat honden welkom waren, wat voor mij een pluspunt is voor de toekomst. De bar bood een fijne sfeer, met gezellige locals die er hun plekje hadden gevonden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben de gewoonte om op zondag met ons gezin uit lunchen te gaan, en deze keer waren we met zijn zevenen en hebben we genoten van een heerlijke zondagslunch bij dit restaurant. Het personeel was vriendelijk en we konden op ons gemak genieten van de maaltijd. Het eten was prachtig gepresenteerd en verrukkelijk, vooral de sticky toffee-pudding. Ondanks dat we vanuit Newcastle moesten komen, was het zeker de moeite waard en we zullen zeker terugkomen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een heerlijke avond hebben we gehad! De ambiance was zo gezellig en de bediening was top. We hebben gesmuld van een huisgemaakt gerecht met kip en ham en een verrukkelijke biefstuk, beiden waren goed op smaak en de porties waren precies goed. Dankjewel en we komen zeker nog een keer terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs heeft "Jordan" het roer overgenomen als nieuwe hospita bij deze plek. Het voelt echt als een familieaangelegenheid, met verschillende leden die meewerken. Vivian was vandaag druk bezig met schoonmaken en leverde fantastisch werk af. De bar en de theesalons waren vlekkeloos schoon (zie foto's). Ze was erg vriendelijk... Toen Vivian vertrok, werd ik overgedragen aan de zorgzame handen van een ander familielid, Paula, die de sfeer levendig hield en ervoor zorgde dat alle gasten zich welkom voelden. The Queens Head is een bijzonder gebouw met meerdere verdiepingen en 9 verhuurkamers. De comfortabele zitplaatsen en het knapperende haardvuur gaven een zeer gezellige sfeer. Er is een pooltafel en je kunt genieten van versgemalen koffie.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl