ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Windsor

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was ontzettend gastvrij en stond altijd klaar om te helpen, zonder dat iets te veel gevraagd leek. Onze kamer was ruim en heerlijk warm toen we aankwamen. We besloten om de verwarming de volgende nacht wat lager te zetten. Helaas hebben we geen kans gehad om van het ontbijt te genieten tijdens ons verblijf. Gelukkig was de Wi-Fi uitstekend en de televisie goed, ook al stond deze niet vaak aan. De locatie was handig met genoeg eetgelegenheden in de buurt. We overwegen zeker om in de toekomst terug te keren. Ondanks dat het hotel wat verouderd oogt, vonden we de prijs-kwaliteitverhouding zeker in balans.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wij verbleven op de tweede verdieping, helemaal aan de andere kant van de receptie. De lift was buiten gebruik, maar de wandeling door de trappen en gangen was verrassend eenvoudig. Onze kamer was eenvoudig maar voldoende. Een comfortabel tweepersoonsbed met goede kussens. De eigen badkamer met een douche bood de nodige verfrissing in de ochtend, en er was dagelijks een dienstmeisje dat zorgde voor thee, koffie en koekjes in de kamer. Het ontbijt werd precies geserveerd zoals je het bestelde, met een vriendelijke glimlach. De kustlijn of het centrum van de stad was slechts een korte wandeling verwijderd. Achter het hotel was een ruime parkeerplaats en de receptie was zelfs 's avonds bemand. Ik zou zonder aarzeling opnieuw in dit hotel verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Schitterende ligging, ruime kamer en een comfortabel bed. Helaas werd mijn nacht verstoord door een luidruchtig stel dat een symfonie van geluiden creëerde die ik niet snel zal vergeten. Gelukkig reageerde het hotel snel en vroeg het stel vriendelijk om het rustiger aan te doen, wat hen uiteindelijk zover kreeg om hun geluiden te temperen. Als compensatie bood het hotel mij een gratis late check-out aan, waardoor ik mijn gemiste slaap kon inhalen. Dit attente gebaar maakte de minder prettige ervaring meer dan goed. De receptionistes waren zeer vriendelijk en leverden uitstekende service, wat mijn verblijf nog aangenamer maakte.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uniek verblijf met veel karakter.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft vriendelijk personeel en een gezellige sfeer. Hoewel de kamers wat ouderwets zijn en soms wat lawaaiig, is de prijs-kwaliteitverhouding zeker in orde. De locatie is ideaal, midden in de stad en dichtbij de zee. Er zijn veel leuke eetgelegenheden in de buurt om van te genieten.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl