ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Poppies

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Dit gezellige hotel is echt een aanrader! Alles is tot in de puntjes verzorgd en het personeel is ontzettend vriendelijk. Onze kamer was ruim en schoon, met een tweepersoonsbed en een comfortabel eenpersoonsbed voor onze dochter. Ook was er een bank, tafel, koffie- en theefaciliteiten en een televisie aanwezig. De grote badkamer met bad was ook een fijne toevoeging. In de bar was het gezellig vertoeven en het restaurant serveerde heerlijk eten, al moet je bij het voorgerecht en nagerecht wel rekening houden met royale porties Nederlandse stijl! Het ontbijt was ook meer dan prima. Kortom, wij waren zeer tevreden en hielden hier echt een vakantiegevoel aan over.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid5

Een gezellig hotel aan de rand van de Trossachs, op loopafstand van het charmante plaatsje Callander. De culinaire ervaring is uitstekend, vooral het vroege avondmenu is een aanrader met drie gangen voor slechts 15 pond! De Schotse sfeer in het interieur zorgt voor een authentieke ervaring en de service is van hoge kwaliteit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

De kamer was prachtig en het personeel was uitzonderlijk vriendelijk, vooral de eigenaresse was ontzettend gastvrij. Ik zou deze plek zeker aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service7

Dit hotel was een perfecte afsluiter van onze vakantie, en meteen ook het hoogtepunt. Het is een kleinschalig hotel met slechts 9 kamers, maar zeer sfeervol. Onze kamer was ruim en van uitstekende kwaliteit. Met een gezellig zitgedeelte met 2 banken hadden we alle ruimte die we nodig hadden. Het diner in dit hotel overtrof al onze verwachtingen: voor een zeer redelijke prijs konden we tussen 18:00 en 19:00 genieten van het Early Evening menu, bestaande uit drie fantastische gangen voor slechts 15,95 pond. De voorgerechten waren overheerlijk, de hoofdgerechten uitstekend en de desserts goddelijk... De bediening was snel en bijzonder vriendelijk. Het ontbijt was ook van topkwaliteit. Kortom, dit hotel is absoluut een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10

Een intiem boetiekhotel met slechts 9 kamers, gerund door een gastvrije familie. Geniet van uitstekende gastvrijheid, verrukkelijke gerechten en waar voor je geld. Ontspan in een ruime en sfeervolle slaapkamer met een gloednieuwe badkamer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service6

Dit gezellige hotel wordt gerund door een familie die zeer gastvrij is. Het eten was lekker, niet buitengewoon, maar gewoon goed.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Ligging8
  • Service8

Gelegen aan de rand van Callander, is deze accommodatie gemakkelijk te bereiken en een perfecte uitvalsbasis voor avonturen. De bar is gezellig en goed gevuld, en het restaurant serveert heerlijke gerechten. Echter, de badkamer is aan de kleine kant, wat een beetje een minpuntje is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service8

Het diner was voortreffelijk, de wifi werkte perfect, het personeel was attent en de eigenaren waren hartelijk.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl