ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel 4seasons

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch! Alles klopte gewoon. Het is echt merkbaar wanneer de eigenaar hart heeft voor zijn restaurant. ❤️ Dankjewel Alain voor de voortreffelijke maaltijd vanavond. Wij kijken er nu al naar uit om weer terug te komen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het Libanese restaurant Four Seasons, gelegen bij Piata Dorobantilor, onderscheidt zich als een van de beste eetgelegenheden in Boekarest. De ambiance is niet alleen van topkwaliteit, maar ook elegant en stijlvol. In een prachtige villa op Calea Dorobantilor, tussen Piata Dorobantilor en Televiziune, vinden we Four Seasons, het jongere broertje van de eens beroemde Four Seasons bij Piata Gemeni. Het restaurant is gevestigd in een historisch huis dat vroeger verschillende restaurants heeft gehuisvest, van een Hongaarse keuken tot een chique Italiaanse eetgelegenheid. Four Seasons beslaat het gehele pand, met knusse kamers op zowel de begane grond als de eerste verdieping, en een romantisch overdekt balkon dat uitkijkt over de omgeving. Het interieur is smaakvol en klassiek, met warme kleuren en elegante decoraties. Het terras van Four Seasons is een waar juweeltje, met een charmante tuin aan de voorkant die in de zomer tot leven komt met kleurrijke bloemen, zoals de iconische rode geraniums. Eigenaar Alain Chami, een elegante heer met een achtergrond in de modewereld, creëert een unieke culinaire ervaring met een persoonlijke touch aan traditionele Libanese gerechten. Hoewel de prijzen iets hoger liggen dan bij andere Libanese restaurants in de stad, wordt dit gerechtvaardigd door de hoge kwaliteit van de service, het prachtige decor en de onberispelijke ambiance die Four Seasons te bieden heeft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Heerlijk dineren, een fantastische ambiance en een gastvrije bediening.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een onvergetelijke ervaring met vis! Normaal gesproken ben ik niet zo'n fan van vis, maar deze plek heeft me echt verrast. Alles was gewoonweg geweldig! Het is zeker de moeite waard om hier langs te gaan en het zelf te ervaren. Aarzel niet om een bezoek te brengen, je zult er zeker geen spijt van krijgen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het diner bij dit restaurant was een smaaksensatie! Ik genoot van de tong met citroen- en muntsaus, verrukkelijke rundvleesbroodjes en een heerlijk dessert. De muziekkeuze was divers met nummers uit verschillende culturen, maar helaas miste ik wat Libanese deuntjes die perfect zouden passen bij de setting van het restaurant. Het personeel was aanvankelijk attent, maar leek wat ongeïnteresseerd te worden zodra de drukte afnam. Het leek alsof ze tijdens pauzes verdwenen, met een dame die naar buiten liep met volle mond en een andere die aan de telefoon was. Een wat professionelere benadering zou geen kwaad kunnen. De aanwezigheid van plastic planten deed afbreuk aan de algehele uitstraling van de plek en gaf het een goedkope uitstraling.



© 2007-2025 ReisChecker.nl