ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mark Twain

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service5

De locatie van het hotel van Mark Twain is prima, maar daar houdt het dan ook wel mee op. De kamers laten te wensen over qua netheid en het personeel lijkt niet al te competent te zijn (reserveringen, borg, alles liep mis). Bovendien werden we twee keer om 06.00 uur 's ochtends gebeld. De eerste keer voor een taxi die we niet hadden besteld, en de tweede keer bleken het criminelen te zijn die onze creditcardgegevens wilden stelen. Het ontbijt in het nabijgelegen café is teleurstellend. Ook liggen er zwervers voor de deur, wat helaas een bekend verschijnsel is in de stad, maar ik wil niet over hen struikelen als ik het hotel verlaat. Gelukkig verbleven we slechts twee nachten. Genoeg spanning en sensatie in die korte periode.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8

Dit hotel is perfect gelegen in het hart van de stad. De kamer is comfortabel met heerlijke bedden en een brandschone badkamer. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Bovendien zijn zowel het openbaar vervoer als het stadscentrum op loopafstand te bereiken. Ik zou het zeker aanraden voor een prettig verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid6

Dit hotel is simpel maar strategisch gelegen ten opzichte van populaire attracties.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Ligging10
  • Service9

De kamers zijn basic, maar comfortabel. Helaas is het geluidsniveau in het hotel behoorlijk hoog. Het ligt op een steenworp afstand van Union Square, de cable car en andere bezienswaardigheden. Voor ontbijt kun je terecht bij het café naast het hotel en op de hoek is er een internetcafé te vinden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service7

Dit hotel is een geweldige keuze voor wie op zoek is naar comfort en gemak tijdens een verblijf dicht bij het centrum. Bovendien bevindt de opstapplek van de charmante kabeltram naar Fisherman's Wharf zich op loopafstand, waardoor je eenvoudig de stad kunt verkennen. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend, en voor een lekker ontbijt hoef je alleen maar naast de deur te zijn. Echt een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service3

Dit hotel is duidelijk aan wat renovatie toe; de kamers zijn erg klein en ons uitzicht was beperkt tot een muur. Maar ach, wat wil je ook in San Francisco; het draait om de locatie, toch? Je kunt ontbijten in het nabijgelegen restaurant dat bij het hotel hoort. Parkeren is echter een beetje lastig, of zelfs niet mogelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service7

In het bruisende San Francisco bevindt zich een hotel dat op het eerste gezicht niet slecht lijkt, weliswaar met compacte kamers en kleine doucheruimtes. Onze kamer aan de voorkant zorgde ervoor dat we 's nachts geen oog dicht konden doen van al het lawaai. Ondanks dat de kamers keurig onderhouden waren. Voor het ontbijt en de lunch kun je terecht bij Taylor Street Coffee Shop naast het hotel. Het is er weliswaar klein (soms moet je zelfs in de rij wachten voor een plekje), maar de kwaliteit is redelijk goed.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl