ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Waldhaus & Huldi

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft de charme van ouderdom en straalt karakter uit. De ontvangst was warm en de service uitstekend. Het ontbijtbuffet was uitgebreid en gevarieerd. Het dinermenu was smaakvol gepresenteerd en verrukkelijk. De spa zorgde voor ontspanning en plezier. Ons verblijf was fantastisch, vooral met het verrassende element van sneeuw! Dank aan het hele team van het hotel voor een onvergetelijke ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef vijf nachten in dit fijne hotel met mijn vriendin en ouders. Het ontbijtbuffet was heerlijk met een diversiteit aan brood, yoghurt en ontbijtgranen. Vooral de vleeswaren en kazen waren een hoogtepunt. De kamers waren zeer schoon en redelijk ruim, met een spectaculair uitzicht. Wat dit hotel echt bijzonder maakt, is de service. Van de receptie tot het restaurantpersoneel en het facilitaire personeel, iedereen was zo attent en gastvrij. Ik zal dit hotel zeker weer boeken. Een welverdiende 5-sterrenbeoordeling!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en persoonlijk naar onze kamer geleid, waar alles werd uitgelegd. Ook kregen we tips voor activiteiten en evenementen :) Onze kamer was gezellig ingericht, met een prachtig balkon en een zeer comfortabel bed. Hoewel de badkamer klein was, was deze wel zeer schoon en modern. Het diner was voortreffelijk en de service uiterst attent en vriendelijk. Vooral het uitzicht op de bergen vanuit de ontbijtzaal maakte indruk op ons, evenals de selectie van verse lokale specialiteiten, vooral de heerlijke kaas. Ook onze hond werd warm verwelkomd. Wij komen zeker terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fantastische douche, kamer was top en het hoogtepunt was de ontzettend vriendelijke dame die ons persoonlijk naar de kamer begeleidde. Haar warme gastvrijheid verdient zeker een groot compliment!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer voelde krap aan vanwege het kleine bed en de compacte badkamer. Gelukkig was het personeel bij de receptie erg vriendelijk, maar helaas voldeed het ontbijt niet aan onze verwachtingen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl