ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Park- Bad

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik kreeg huidproblemen door de bacteriën in het water tijdens mijn verblijf. De jeuk en irritatie hielden een hele week aan en ik moest zelfs een afspraak maken bij de dermatoloog. Het hotel weigerde verantwoordelijkheid te nemen, ondanks dat de thermale baden een belangrijk onderdeel zijn van hun diensten en vaak de reden zijn waarom mensen een kamer boeken bij hun accommodatie. Ik zal niet meer terugkomen en zou het niet aanraden aan anderen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel is ontzettend gastvrij, de ligging is perfect met een directe toegang tot de thermale baden. Het ontbijtbuffet biedt een uitgebreide selectie aan lekkernijen. Het diner was ook voortreffelijk. De barsservice is uitmuntend en ze weten heerlijke drankjes te mixen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is in orde. De kamers zijn helder, schoon, zeer ruim en hebben een groot balkon. De bedden en kussens zijn comfortabel, er is een kleine minibar, een Nespresso-apparaat en mineraalwater... Gewoon perfect! Het hotel is niet bij de tijd wat betreft technologie, maar dat stoorde ons niet. De meeste gasten zijn ouder, omdat het ook een revalidatiecentrum is. De service en faciliteiten zijn hierop afgestemd. Het ontbijtbuffet is zeer uitgebreid en er zijn zelfs veganistische melkalternatieven beschikbaar. We hebben het zwembad niet gebruikt, dus daar kan ik niets over zeggen. Het restaurant is echter aan de prijzige kant voor wat je krijgt. Ik zou het niet aanbevelen. Over het algemeen is de service wel prima. 's Nachts moesten we de ramen sluiten vanwege de luide kikkers in de vijver van het hotel. Het geluid was ondraaglijk en we konden niet slapen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onlangs hebben we volop genoten van het ontbijt in het restaurant en waren meer dan tevreden. De keuze was fantastisch en er was voor ieder wat wils. Bovendien werden we hartelijk ontvangen door het personeel dat zeer attent en vriendelijk was. Zonder twijfel komen we hier weer terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Twee hemelse verblijven met directe toegang tot de warme bronnen en voortreffelijke maaltijden. Onze ervaring in dit hotel was simpelweg fantastisch, en niet één maar twee keer! Wat ons echt aansprak was de naadloze connectie met de warme bronnen, waardoor we vanuit onze kamer direct in onze badjassen naar het ontspannende water konden slenteren. De bronnen zelf waren brandschoon, goed onderhouden en boden een oase van rust. De sauna's in de thermale baden waren gewoonweg subliem: ruim, eigentijds en met heerlijk geurende infusies. Het ontbijtbuffet was een festijn en liet werkelijk niets te wensen over: van sappig fruit tot verrukkelijke patisserie tot hartige gerechten, alles was voorhanden. Maar ook het avondeten was een belevenis op zich. De diversiteit en kwaliteit van de gerechten waren van topklasse, en de keuken serveerde culinaire hoogstandjes voor elk smaakpalet. Het ontvangstpersoneel was meer dan behulpzaam, vriendelijk en professioneel. Wat we ook nodig hadden, we werden altijd hartelijk begroet. Het team in het restaurant en op het terras was uiterst attent en voorkomend. De kamer was smetteloos, gezellig en voorzien van alle gemakken voor een onbezorgd verblijf. Over het algemeen was alles gewoon perfect en we kunnen dit hotel van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar pure ontspanning en luxe. Wij komen absoluut terug!



© 2007-2025 ReisChecker.nl