ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hunguest Pelion

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze vijfdaagse ontsnapping naar Pilion was werkelijk onvergetelijk. De kamer zelf was oké, met standaard voorzieningen die passen bij een 3-sterrenhotel. Helaas ontbrak een aparte koelkast en waren de tapijten hier en daar wat bevlekt. Wat echt opviel, was de vriendelijkheid en beleefdheid van het personeel, van receptiemedewerkers tot serveersters. Onvergetelijk was de culinaire ervaring in het restaurant; het gevarieerde en smakelijke eten was overvloedig en werd constant aangevuld. Van soepen tot taarten, alles was heerlijk - de koks verdienen een pluim! De wellnessfaciliteiten waren ook bevredigend, met ruimte voor meerdere gasten en verschillende sauna's en thermale baden. De fitnessruimte, hoewel met wat oudere apparatuur, voldeed prima voor een fysieke workout. Het enige minpuntje was dat sommige diensten vooraf gereserveerd moesten worden en de tijden niet altijd ideaal waren. Verder waren er activiteiten zoals wijnproeverijen en livemuziek die 's avonds werden aangeboden, en leuke buitenprogramma's voor kinderen overdag. Een kleine teleurstelling was dat bepaalde spellen en uitrusting alleen tegen betaling beschikbaar waren. Het zou leuk zijn als deze gratis zouden zijn voor gasten. Al met al waren we zeer tevreden en bevelen we deze accommodatie van harte aan.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Na zes jaar als trouwe bezoekers van deze plek, valt ons op dat de kwaliteit gestaag achteruitgaat. De variatie in de keuken laat te wensen over, met weinig gezonde en eiwitrijke opties. Bovendien was het avondmaal op de foto verre van bevredigend, vooral gezien de prijs die we betaald hebben. Het viel op dat de chef-kok de verschillen tussen een veganistisch en vegetarisch dieet niet kende, wat de ervaring niet ten goede kwam. Het personeel leek ongeïnteresseerd en onbeleefd. Ook in de wellnessruimte lieten ze steken vallen, aangezien de baden al een half uur voor sluitingstijd werden leeggepompt. Het is duidelijk dat er werk aan de winkel is om de kwaliteit van deze plek weer op peil te brengen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch concept heeft dit hotel toch! Met een uitgebreid buffet voor ontbijt en diner, prachtige binnen- en buitenzwembaden en een uitstekende service is het een geweldige plek om te verblijven. Het eten is gevarieerd en van hoge kwaliteit, voor ieder wat wils. Ik raad dit hotel absoluut aan voor een heerlijk verblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof mijn verwachtingen! Hoewel het officieel drie sterren heeft, verdient het wat mij betreft zeker een extra ster.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn prachtig en ruim opgezet, het personeel is erg vriendelijk. Dit charmante hotel biedt genoeg mogelijkheden om te zwemmen en heeft een variatie aan sauna's. Het eten is heerlijk: het ontbijtbuffet is uitgebreid en elke avond is er een ander buffet om van te genieten. Het enige minpunt voor een Belg is dat de communicatie voornamelijk in het Hongaars verloopt, maar sommige medewerkers spreken een beetje Engels of Duits.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl